Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

CroatiaCroatia · Prva NL

Segesta - Kustosija

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

CroatiaPrva NL · Croatia Final
Segesta
ÎVVEV
Final0-0Pauză 0-0
Kustosija
ÎVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Segesta 49%Egal 26%Kustosija 25%

Segesta 0-0 Kustosija: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Segesta 0-0 Kustosija (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 18% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 0-0 avea 2,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 8 cartonașe galbene (6-2).

Segestaîn meciKustosija
2
Cornere
4
6
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Segesta vs Kustosija

Segesta marchează 5,2 goluri pe meci și primește 1,0. Kustosija marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Kustosija, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Segesta 1, egal 0, Kustosija 3.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Segestaultimele 5Kustosija
2,00
Puncte / meci
1,40
5,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Segesta și ultimele 5 Kustosija, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Segesta3-1-1

Î
Vukovar - Segesta28.08.26 · Prva NL
2-0
V
NK Slatina - Segesta25.08.26 · Cupa
0-18
V
Segesta - Orijent 191922.08.26 · Prva NL
3-1
E
NK Lucko - Segesta01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Krka - Segesta29.07.26 · Amicale intercluburi
1-4

Kustosija2-1-2

Î
Kustosija - Mladost Zdralovi30.08.26 · Prva NL
1-2
V
Kustosija - NK Zadar25.08.26 · Cupa
3-1
E
Dugopolje - Kustosija22.08.26 · Prva NL
1-1
V
Kustosija - Krka22.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
Varazdin - Kustosija16.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Întâlniri directe Segesta - Kustosija

Segesta 1Egal 0Kustosija 3
V
Kustosija - Segesta03.04.2026 · pauză 1-1
1-2
Î
Segesta - Kustosija04.10.2025
1-4
Î
Kustosija - Segesta11.04.2025 · pauză 0-1
2-1
Î
Segesta - Kustosija13.10.2024 · pauză 0-1
0-4

V/E/Î din perspectiva Segesta. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Segesta - Kustosija

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Segesta1.8849% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Kustosija3.6525% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.78
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 2.82

Analiza de dinainte de meci

Segesta - Kustosija s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Prva NL (Croatia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Segesta are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 26-5. Kustosija vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Segesta a câștigat o dată, Kustosija de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Kustosija - Segesta 1-2, pe 3 aprilie 2026.

Segesta pleacă favorită, la cota 1.88. Egalul e la 3.50, iar Kustosija la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,5 pentru Segesta și 1,3 pentru Kustosija. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 64% la victorie, față de 49%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Segesta, modelul calculează 64%. Cota de 1.88 e peste cea corectă (1.56). Peste 2.5 goluri merită privit: 72% în model, iar 1.95 plătește peste cota corectă de 1.39. Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Segesta - Kustosija

Goluri estimate: 2,47 Segesta și 1,27 Kustosija, total 3,74. 1X2 în model: 64% · 18% · 18%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

2-19,2%3-17,6%1-17,5%2-07,2%3-06,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kustosija. Kustosija a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,9 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene6-2
Favorită la startSegesta · 1.88
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Segesta - Kustosija?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Segesta - Kustosija?

În Prva NL (Croatia).

Unde s-a jucat Segesta - Kustosija?

Pe Stadionul Municipal, în Sisak, miercuri, 2 septembrie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Segesta - Kustosija?

Segesta pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Segesta - Kustosija?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Prva NL

Toată liga →