Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Segesta - Karlovac

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Segesta
VVVVÎ
Final4-0Pauză 1-0
Karlovac
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Segesta 39%Egal 26%Karlovac 35%

Segesta 4-0 Karlovac: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Segesta 4-0 Karlovac (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Segesta, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 4-0 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (4-0) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Segestaîn meciKarlovac
4
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Segesta vs Karlovac

Segesta marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,0. Karlovac marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Segesta, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Segesta 1, egal 0, Karlovac 2.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Segestaultimele 5Karlovac
2,40
Puncte / meci
1,40
2,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Segesta și ultimele 5 Karlovac, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Segesta4-0-1

V
NK Dubrava - Segesta15.07.26 · Amicale intercluburi
0-6
V
NK Varteks - Segesta30.05.26 · Druga NL
2-3
V
Segesta - Hrvatski Dragovoljac23.05.26 · Druga NL
3-1
V
Solin - Segesta16.05.26 · Druga NL
1-2
Î
Segesta - Mladost Zdralovi09.05.26 · Druga NL
0-1

Karlovac2-1-2

E
Karlovac - Sesvete15.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Karlovac - Brezice 191911.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
NK Opatija - Karlovac29.05.26 · Prva NL
3-1
V
Karlovac - Jarun Zagreb22.05.26 · Prva NL
2-1
Î
Orijent 1919 - Karlovac16.05.26 · Prva NL
1-0

Întâlniri directe Segesta - Karlovac

Segesta 1Egal 0Karlovac 2
Î
Segesta - Karlovac07.02.2026 · pauză 0-1
0-1
Î
Karlovac - Segesta28.02.2025 · pauză 1-0
4-0
V
Segesta - Karlovac31.08.2024
4-2

V/E/Î din perspectiva Segesta. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Segesta - Karlovac

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Segesta2.3539% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Karlovac2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.47
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.37
GG Nu 2.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.71
Pauză peste 1.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Segesta - Karlovac s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Segesta are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 14-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Karlovac vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 3 întâlniri directe, Segesta a câștigat o dată, Karlovac de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Segesta - Karlovac 0-1, pe 7 februarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.35 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.37.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Segesta și 1,4 pentru Karlovac. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 48% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, iar 1.45 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.39, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.37 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Segesta - Karlovac

Goluri estimate: 1,86 Segesta și 1,42 Karlovac, total 3,28. 1X2 în model: 48% · 23% · 29%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-19,2%1-27,1%1-07,0%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere4-0
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startSegesta · 2.35
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Segesta - Karlovac?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Segesta - Karlovac?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Segesta - Karlovac?

Pe Stadionul Municipal, în Sisak, sâmbătă, 18 iulie, ora 11:00 (ora României).

Cine era favorită în Segesta - Karlovac?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Segesta - Karlovac?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →