Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Schalke II - Steinbach Haiger

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Schalke II
VÎVVV
Final0-1Pauză 0-1
Steinbach Haiger
VÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Schalke II 41%Egal 25%Steinbach Haiger 34%

Schalke II 0-1 Steinbach Haiger: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Schalke II 0-1 Steinbach Haiger (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Steinbach Haiger, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 31%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-1 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (11-2) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Schalke IIîn meciSteinbach Haiger
11
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Schalke II vs Steinbach Haiger

Schalke II marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Steinbach Haiger marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Steinbach Haiger, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Schalke IIultimele 5Steinbach Haiger
2,40
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Schalke II și ultimele 5 Steinbach Haiger, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Schalke II4-0-1

V
Gievenbeck - Schalke II04.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Dordrecht - Schalke II27.06.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
FC Koln II - Schalke II16.05.26 · Regionalliga - Vest
1-5
V
Schalke II - FC Bocholt09.05.26 · Regionalliga - Vest
1-0
V
Schalke II - Borussia Dortmund II03.05.26 · Regionalliga - Vest
4-0

Steinbach Haiger3-0-2

V
Steinbach Haiger - Fortuna Koln11.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Viktoria Koln - Steinbach Haiger07.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Steinbach Haiger - Eisbachtaler SF27.06.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Steinbach Haiger - Bahlinger16.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
4-2
Î
Hessen Kassel - Steinbach Haiger09.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
2-0

Ponturi Schalke II - Steinbach Haiger

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Schalke II2.2241% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Steinbach Haiger2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.56
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.65
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.39
GG Nu 2.77

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.71
Pauză peste 1.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Schalke II - Steinbach Haiger s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Schalke II are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 12-4. Steinbach Haiger vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.22 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 3.75 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.39.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Schalke II și 1,5 pentru Steinbach Haiger. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Schalke II, modelul calculează 50%. Cota de 2.22 e peste cea corectă (2.00). Peste 2.5 goluri are 69% în model, iar 1.39 e aproape de cota corectă (1.45). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.39, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Schalke II - Steinbach Haiger

Goluri estimate: 2,04 Schalke II și 1,50 Steinbach Haiger, total 3,54. 1X2 în model: 50% · 21% · 29%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

2-19,1%1-18,9%2-26,8%1-26,7%3-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Steinbach Haiger. Steinbach Haiger a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere11-2
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startSchalke II · 2.22
Goluri estimate~3,5
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Schalke II - Steinbach Haiger?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Schalke II - Steinbach Haiger?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Schalke II - Steinbach Haiger?

Pe Parkstadion (New), în Gelsenkirchen, sâmbătă, 18 iulie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Schalke II - Steinbach Haiger?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Schalke II - Steinbach Haiger?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →