Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Scarborough Athletic - Spennymoor Town

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Scarborough Athletic
VÎÎÎÎ
Final3-0Pauză 3-0
Spennymoor Town
VEVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Scarborough Athletic 45%Egal 28%Spennymoor Town 27%

Scarborough Athletic 3-0 Spennymoor Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Scarborough Athletic 3-0 Spennymoor Town (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Scarborough Athletic, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 3-0 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Scarborough Athleticîn meciSpennymoor Town
6
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Scarborough Athletic vs Spennymoor Town

Scarborough Athletic marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4. Spennymoor Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. La Spennymoor Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Scarborough Athletic 1, egal 4, Spennymoor Town 0.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Scarborough Athleticultimele 5Spennymoor Town
0,60
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
2,4
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Scarborough Athletic și ultimele 5 Spennymoor Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Scarborough Athletic1-0-4

V
Hednesford Town - Scarborough Athletic15.08.26 · National League - Nord
3-4
Î
Scarborough Athletic - South Shields08.08.26 · National League - Nord
0-1
Î
Harrogate Town - Scarborough Athletic01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Scarborough Athletic - Barnsley25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Buxton - Scarborough Athletic28.04.26 · National League - Nord
4-2

Spennymoor Town2-1-2

V
Spennymoor Town - Merthyr Town15.08.26 · National League - Nord
2-1
E
Morecambe - Spennymoor Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Spennymoor Town - Gateshead01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Spennymoor Town - Halifax Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Bishop A. - Spennymoor Town21.07.26 · Amicale intercluburi
4-0

Întâlniri directe Scarborough Athletic - Spennymoor Town

Scarborough Athletic 1Egal 4Spennymoor Town 0
V
Scarborough Athletic - Spennymoor Town06.04.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Spennymoor Town - Scarborough Athletic30.12.2025 · pauză 1-0
1-1
E
Spennymoor Town - Scarborough Athletic18.04.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Scarborough Athletic - Spennymoor Town01.01.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Scarborough Athletic - Spennymoor Town06.04.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Scarborough Athletic. 0 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Scarborough Athletic - Spennymoor Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Scarborough Athletic2.0745% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Spennymoor Town3.4527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.59
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.72

Analiza de dinainte de meci

Scarborough Athletic - Spennymoor Town s-a jucat marți, 18 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Scarborough Athletic are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-12. Spennymoor Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Scarborough Athletic a câștigat o dată, Spennymoor Town niciodată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Scarborough Athletic - Spennymoor Town 1-0, pe 6 aprilie 2026.

Scarborough Athletic pleacă favorită, la cota 2.07. Egalul e la 3.35, iar Spennymoor Town la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.76.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Scarborough Athletic și 1,5 pentru Spennymoor Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Scarborough Athletic are 41%, Spennymoor Town 35%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.95 e peste cea corectă (1.72). Ambele marchează (GG) merită privit: 61% în model, iar 1.76 plătește peste cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Scarborough Athletic - Spennymoor Town

Goluri estimate: 1,59 Scarborough Athletic și 1,45 Spennymoor Town, total 3,04. 1X2 în model: 41% · 24% · 35%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-18,8%1-28,0%1-07,6%0-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Scarborough Athletic. Scarborough Athletic a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Spennymoor Town. Spennymoor Town a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Scarborough Athletic e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză3-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startScarborough Athletic · 2.07
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Scarborough Athletic - Spennymoor Town?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Scarborough Athletic - Spennymoor Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Scarborough Athletic - Spennymoor Town?

Pe Flamingo Land Stadium, în Scarborough, North Yorkshire, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Scarborough Athletic - Spennymoor Town?

Scarborough Athletic pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Scarborough Athletic - Spennymoor Town?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →