Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Sassuolo - Celta Vigo

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

Amicale intercluburi Final
Sassuolo
EEÎVV
Final1-4Pauză 0-1
Celta Vigo
VEVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Sassuolo 33%Egal 28%Celta Vigo 39%

Sassuolo 1-4 Celta Vigo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sassuolo 1-4 Celta Vigo (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru victoria lui Celta Vigo, iar cotele fără marjă 39%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 1-4 avea 0,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (2-7) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Sassuoloîn meciCelta Vigo
2
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sassuolo vs Celta Vigo

Sassuolo marchează 5,2 goluri pe meci și primește 0,8. Celta Vigo marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Sassuoloultimele 5Celta Vigo
1,60
Puncte / meci
1,60
5,2
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Sassuolo și ultimele 5 Celta Vigo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sassuolo2-2-1

E
Sassuolo - Folgore Caratese31.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Sassuolo - Parma25.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Trento - Sassuolo25.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Sassuolo - Padova22.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Sassuolo - AC Alta Anaunia16.07.26 · Amicale intercluburi
22-1

Celta Vigo2-2-1

V
Celta Vigo - Gijon25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Braga - Celta Vigo18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Celta Vigo - Sevilla23.05.26 · LaLiga
1-0
E
Athletic Bilbao - Celta Vigo17.05.26 · LaLiga
1-1
Î
Celta Vigo - Levante12.05.26 · LaLiga
2-3

Ponturi Sassuolo - Celta Vigo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sassuolo2.8533% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Celta Vigo2.4039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.41
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.70

Cornere

Sub 9.5 1.40
Peste 9.5 2.75

Analiza de dinainte de meci

Sassuolo - Celta Vigo s-a jucat miercuri, 5 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Sassuolo are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 26-4. Celta Vigo vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

Casele văd un meci echilibrat: 2.85 pentru gazde, 2.40 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Sassuolo și 1,3 pentru Celta Vigo. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 60% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Sassuolo merită privit: 60% în model, iar 2.85 plătește peste cota corectă de 1.67. Peste 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Casele dau 1.85, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.70 e peste cea corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Sassuolo - Celta Vigo

Goluri estimate: 2,24 Sassuolo și 1,25 Celta Vigo, total 3,49. 1X2 în model: 60% · 20% · 20%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-18,5%2-07,7%3-17,1%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-1
Cornere2-7
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCelta Vigo · 2.40
Goluri estimate~3,5
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sassuolo - Celta Vigo?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Sassuolo - Celta Vigo?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Sassuolo - Celta Vigo?

Pe Mapei Stadium - Citta del Tricolore, în Reggio Emilia, miercuri, 5 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Sassuolo - Celta Vigo?

Niciuna clar: cotele erau 2.85 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Sassuolo - Celta Vigo?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →