Marți20 octombrie
Live 9 Pune pont

ItaliaItalia · Coppa Italia Serie D

Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena

Statistici și rezultat final · miercuri, 7 octombrie

ItaliaCoppa Italia Serie D · Italia Final
Sasso Marconi
ÎÎÎEÎ
Final1-0Pauză 0-0
Șanse înainte de start, după cote
Sasso Marconi 33%Egal 28%Cittadella Vis Modena 38%

Sasso Marconi 1-0 Cittadella Vis Modena: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sasso Marconi 1-0 Cittadella Vis Modena (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru victoria lui Sasso Marconi, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 1-0 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Sasso Marconiîn meciCittadella Vis Modena
1
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sasso Marconi vs Cittadella Vis Modena

Sasso Marconi marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,0. Cittadella Vis Modena marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. La Cittadella Vis Modena, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Sasso Marconi nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Sasso Marconiultimele 5Cittadella Vis Modena
0,20
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
0,2
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
0%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Sasso Marconi și ultimele 5 Cittadella Vis Modena, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Sasso Marconi0-1-4

Î
Sasso Marconi - Scandicci04.10.26 · Serie D
0-2
Î
Follonica Gavorrano - Sasso Marconi27.09.26 · Serie D
2-1
Î
Sasso Marconi - Prato20.09.26 · Serie D
0-1
E2-2
Î1-3

Cittadella Vis Modena3-1-1

V
Pontedera - Cittadella Vis Modena04.10.26 · Serie D
0-3
Î0-1
V
Lentigione - Cittadella Vis Modena20.09.26 · Serie D
0-1
E0-0
V1-0

Întâlniri directe Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena

Sasso Marconi 0Egal 2Cittadella Vis Modena 3
Î
Cittadella Vis Modena - Sasso Marconi29.03.2026 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Sasso Marconi. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Sasso Marconi2.7233% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Cittadella Vis Modena2.3538% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.28
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.63
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Analiza de dinainte de meci

Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena s-a jucat miercuri, 7 octombrie, în Coppa Italia Serie D (Italia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sasso Marconi n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Cittadella Vis Modena are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 5-1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Sasso Marconi a câștigat niciodată, Cittadella Vis Modena de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,4 goluri în medie. Ultima: Cittadella Vis Modena - Sasso Marconi 2-0, pe 29 martie 2026.

La case, diferența e mică: Sasso Marconi are cota 2.72, Cittadella Vis Modena 2.35. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,8 pentru Sasso Marconi și 1,4 pentru Cittadella Vis Modena. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 22% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cittadella Vis Modena merită privit: 50% în model, iar 2.35 plătește peste cota corectă de 2.00. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.63 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.78 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Alte analize din miercuri, 7 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena

Goluri estimate: 0,83 Sasso Marconi și 1,38 Cittadella Vis Modena, total 2,21. 1X2 în model: 22% · 28% · 50%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-115,1%1-112,6%0-011,0%0-210,4%1-09,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sasso Marconi. Sasso Marconi a primit 10 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere1-7
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCittadella Vis Modena · 2.35
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena?

S-a jucat miercuri, 7 octombrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena?

În Coppa Italia Serie D (Italia).

Unde s-a jucat Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena?

Pe stadionul Centro Sportivo G.Carbonchi, în Sasso Marconi, miercuri, 7 octombrie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Sasso Marconi - Cittadella Vis Modena?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Coppa Italia Serie D

Toată liga →