Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BraziliaBrazilia · Brasileiro U20

Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20

Statistici și rezultat final · miercuri, 22 iulie

BraziliaBrasileiro U20 · Brazilia Final
Santos U20
VÎVVE
Final2-0Pauză 0-0
Vasco da Gama RJ U20
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Santos U20 43%Egal 27%Vasco da Gama RJ U20 30%

Santos U20 2-0 Vasco da Gama RJ U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Santos U20 2-0 Vasco da Gama RJ U20 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Santos U20, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 2-0 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Santos U20în meciVasco da Gama RJ U20
7
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Santos U20 vs Vasco da Gama RJ U20

Santos U20 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. Vasco da Gama RJ U20 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. La Vasco da Gama RJ U20, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Santos U20ultimele 5Vasco da Gama RJ U20
2,00
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
0%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Santos U20 și ultimele 5 Vasco da Gama RJ U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Santos U203-1-1

V
Ferroviaria SP U20 - Santos U2018.07.26 · Paulista U20
1-2
Î
Botafogo RJ U20 - Santos U2016.07.26 · Brasileiro U20
1-0
V
Santos U20 - Uniao Suzano U2011.07.26 · Paulista U20
6-0
V
Santos U20 - Botafogo RJ U2008.07.26 · Brasileiro U20
4-1
E
Ponte Preta U20 - Santos U2004.07.26 · Paulista U20
0-0

Vasco da Gama RJ U203-0-2

Î
Vasco da Gama RJ U20 - Botafogo RJ U2018.07.26 · Torneio Otavio Pinto Guimarães U20
0-1
V
Vasco da Gama RJ U20 - Cruzeiro MG U2014.07.26 · Brasileiro U20
2-0
V
Vasco da Gama RJ U20 - Portuguesa RJ U2011.07.26 · Torneio Otavio Pinto Guimarães U20
4-0
Î
Cruzeiro MG U20 - Vasco da Gama RJ U2008.07.26 · Brasileiro U20
1-0
V
Portuguesa RJ U20 - Vasco da Gama RJ U2004.07.26 · Torneio Otavio Pinto Guimarães U20
0-2

Întâlniri directe Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20

Santos U20 0Egal 0Vasco da Gama RJ U20 2
Î
Vasco da Gama RJ U20 - Santos U2008.05.2026 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Santos U20. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Santos U202.1043% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Vasco da Gama RJ U203.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.54
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20 s-a jucat miercuri, 22 iulie, în Brasileiro U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Santos U20 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Vasco da Gama RJ U20 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Santos U20 a câștigat niciodată, Vasco da Gama RJ U20 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Vasco da Gama RJ U20 - Santos U20 3-1, pe 8 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Santos U20, la 2.10, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Santos U20 și 1,2 pentru Vasco da Gama RJ U20. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.30, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20

Goluri estimate: 1,46 Santos U20 și 1,16 Vasco da Gama RJ U20, total 2,62. 1X2 în model: 44% · 26% · 30%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%1-010,6%2-19,0%0-18,4%2-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere7-1
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startSantos U20 · 2.10
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20?

S-a jucat miercuri, 22 iulie, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20?

În Brasileiro U20 (Brazilia).

Unde s-a jucat Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20?

Pe Estádio Urbano Caldeira, în Santos, São Paulo, miercuri, 22 iulie, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20?

Santos U20 pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Santos U20 - Vasco da Gama RJ U20?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.