Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 1.Division

Sandnes - Kongsvinger

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

Norvegia1.Division · Norvegia Final
Sandnes
EVVVÎ
Final1-6Pauză 0-3
Kongsvinger
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Sandnes 29%Egal 25%Kongsvinger 46%

Sandnes 1-6 Kongsvinger: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sandnes 1-6 Kongsvinger (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Kongsvinger, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (74%). Scorul exact 1-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Sandnesîn meciKongsvinger
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sandnes vs Kongsvinger

Sandnes marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. Kongsvinger marchează 3,2 goluri pe meci și primește 2,2. La Kongsvinger, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,0goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
74%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Sandnesultimele 5Kongsvinger
2,00
Puncte / meci
2,00
2,2
Goluri marcate / meci
3,2
1,4
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Sandnes și ultimele 5 Kongsvinger, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sandnes3-1-1

E
Bryne - Sandnes04.07.26 · 1.Division
1-1
V
Sandnes - Raufoss27.06.26 · 1.Division
3-0
V
Moss - Sandnes21.06.26 · 1.Division
1-4
V
Sandnes - Strommen14.06.26 · 1.Division
2-0
Î
Ranheim - Sandnes31.05.26 · 1.Division
5-1

Kongsvinger3-1-1

V
Kongsvinger - Sogndal03.07.26 · 1.Division
5-1
Î
Haugesund - Kongsvinger27.06.26 · 1.Division
4-2
E
Kongsvinger - Stromsgodset21.06.26 · 1.Division
4-4
V
Hodd - Kongsvinger14.06.26 · 1.Division
1-2
V
Kongsvinger - Asane31.05.26 · 1.Division
3-1

Întâlniri directe Sandnes - Kongsvinger

Sandnes 0Egal 0Kongsvinger 2
Î
Kongsvinger - Sandnes27.08.2024 · pauză 1-0
1-0
Î
Sandnes - Kongsvinger27.05.2024 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva Sandnes. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sandnes - Kongsvinger

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sandnes3.1529% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Kongsvinger2.0046% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.74
X2 1.29
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.77
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.74
Pauză peste 1.5 1.97

Cornere

Sub 9.5 2.37
Peste 9.5 1.51

Analiza de dinainte de meci

Sandnes - Kongsvinger s-a jucat duminică, 26 iulie, în 1.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sandnes vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Kongsvinger are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 16-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Sandnes a câștigat niciodată, Kongsvinger de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Kongsvinger - Sandnes 1-0, pe 27 august 2024.

Casele o dau favorită pe Kongsvinger, la 2.00, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Sandnes și 2,1 pentru Kongsvinger. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Sandnes are 34%, Kongsvinger 45%. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 74%. Cota de 1.38 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Sandnes - Kongsvinger

Goluri estimate: 1,85 Sandnes și 2,11 Kongsvinger, total 3,96. 1X2 în model: 34% · 21% · 45%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 74% (cotă corectă 1.35). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-27,9%1-17,4%2-27,3%2-16,9%1-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kongsvinger. Kongsvinger a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,5 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-6
Pauză0-3
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startKongsvinger · 2.00
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sandnes - Kongsvinger?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-6.

În ce competiție s-a jucat Sandnes - Kongsvinger?

În 1.Division (Norvegia).

Cine era favorită în Sandnes - Kongsvinger?

Kongsvinger pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-6.

Câte goluri s-au marcat în Sandnes - Kongsvinger?

7 goluri, scor final 1-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din 1.Division

Toată liga →