Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

San Telmo - CA San Miguel

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
San Telmo
ÎÎÎVE
Final1-0Pauză 0-0
CA San Miguel
EÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
San Telmo 35%Egal 34%CA San Miguel 31%

San Telmo 1-0 CA San Miguel: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Telmo 1-0 CA San Miguel (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui San Telmo, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 1-0 avea 12,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

San Telmoîn meciCA San Miguel
4
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Telmo vs CA San Miguel

San Telmo marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. CA San Miguel marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. La CA San Miguel, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
San Telmoultimele 5CA San Miguel
0,80
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri San Telmo și ultimele 5 CA San Miguel, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Telmo1-1-3

Î
Racing Cordoba - San Telmo26.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
San Telmo - Chaco For Ever11.07.26 · Primera Nacional
1-3
Î
Ferro Carril Oeste - San Telmo05.07.26 · Primera Nacional
2-1
V
San Telmo - Racing Cordoba20.06.26 · Primera Nacional
2-0
E
Central Norte Salta - San Telmo14.06.26 · Primera Nacional
0-0

CA San Miguel1-3-1

E
CA San Miguel - Acassuso26.07.26 · Primera Nacional
0-0
Î
CA San Miguel - Ferro Carril Oeste11.07.26 · Primera Nacional
0-1
E
Central Norte Salta - CA San Miguel05.07.26 · Primera Nacional
1-1
V
Acassuso - CA San Miguel20.06.26 · Primera Nacional
0-2
E
Deportivo Madryn - CA San Miguel14.06.26 · Primera Nacional
2-2

Întâlniri directe San Telmo - CA San Miguel

San Telmo 0Egal 1CA San Miguel 0
E
CA San Miguel - San Telmo14.03.2026 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva San Telmo. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Telmo - CA San Miguel

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Telmo2.6535% fără marjă
X · Egal2.7234% fără marjă
2 · CA San Miguel3.0531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.44
12 1.42

Goluri

Peste 1.5 1.64
Sub 2.5 1.34
Peste 2.5 3.00

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.53

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 4.10

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

San Telmo - CA San Miguel s-a jucat duminică, 2 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Telmo vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, CA San Miguel are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA San Miguel - San Telmo 1-1, pe 14 martie 2026.

La case, diferența e mică: San Telmo are cota 2.65, CA San Miguel 3.05. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.00, iar GG la 2.35.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru San Telmo și 1,1 pentru CA San Miguel. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.44 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 67% în model, dar la 1.34 plătește sub cota corectă de 1.49. Nu marchează ambele (NG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.53, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități San Telmo - CA San Miguel

Goluri estimate: 0,96 San Telmo și 1,06 CA San Miguel, total 2,02. 1X2 în model: 32% · 31% · 37%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-114,1%1-113,5%0-013,3%1-012,7%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere4-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSan Telmo · 2.65
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Telmo - CA San Miguel?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat San Telmo - CA San Miguel?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în San Telmo - CA San Miguel?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 3.05 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în San Telmo - CA San Miguel?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →