Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
San Luis (F)
ÎÎÎVE
Final4-1Pauză 0-0
Newell's Old Boys (F)
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
San Luis (F) 43%Egal 37%Newell's Old Boys (F) 21%

San Luis (F) 4-1 Newell's Old Boys (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Luis (F) 4-1 Newell's Old Boys (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui San Luis (F), iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 1,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 20%), iar GG a ieșit (29%). Scorul exact 4-1 avea 0,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

San Luis (F)în meciNewell's Old Boys (F)
3
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Luis (F) vs Newell's Old Boys (F)

San Luis (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Newell's Old Boys (F) marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Newell's Old Boys (F), doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: San Luis (F) 2, egal 1, Newell's Old Boys (F) 2.

~1,6goluri estimate
20%peste 2,5 goluri
29%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
San Luis (F)ultimele 5Newell's Old Boys (F)
0,80
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,4
1,0
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
0%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri San Luis (F) și ultimele 5 Newell's Old Boys (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Luis (F)1-1-3

Î
San Luis (F) - Racing Club (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
Î
San Lorenzo de Almagro (F) - San Luis (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
Î
San Luis (F) - CA Talleres de Cordoba (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
1-2
V
Ferro Carril Oeste (F) - San Luis (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
E
San Luis (F) - Boca Juniors (F)29.06.26 · Primera Division A (F)
0-0

Newell's Old Boys (F)1-0-4

V
Union de Santa Fe (F) - Newell's Old Boys (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
Î
Newell's Old Boys (F) - CA Independiente (F)12.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
Î
CA Huracan (F) - Newell's Old Boys (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
Newell's Old Boys (F) - Belgrano de Cordoba (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
Î
CA River Plate (F) - Newell's Old Boys (F)26.06.26 · Primera Division A (F)
1-0

Întâlniri directe San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)

San Luis (F) 2Egal 1Newell's Old Boys (F) 2
E
Newell's Old Boys (F) - San Luis (F)15.03.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Newell's Old Boys (F) - San Luis (F)16.03.2024 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva San Luis (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Luis (F)2.1043% fără marjă
X · Egal2.4537% fără marjă
2 · Newell's Old Boys (F)4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.12
X2 1.55
12 1.42

Goluri

Peste 1.5 2.05
Sub 2.5 1.14
Peste 2.5 4.05

Ambele marchează

GG Da 3.25
GG Nu 1.28

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 10.00

Analiza de dinainte de meci

San Luis (F) - Newell's Old Boys (F) s-a jucat luni, 27 iulie, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, San Luis (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Newell's Old Boys (F) vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, San Luis (F) a câștigat de 2 ori, Newell's Old Boys (F) de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Newell's Old Boys (F) - San Luis (F) 0-0, pe 15 martie 2026.

San Luis (F) pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 2.45, iar Newell's Old Boys (F) la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 4.05, iar GG la 3.25.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru San Luis (F) și 0,7 pentru Newell's Old Boys (F). Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.12, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 80%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.25) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 71% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)

Goluri estimate: 0,90 San Luis (F) și 0,66 Newell's Old Boys (F), total 1,56. 1X2 în model: 39% · 36% · 25%. Peste 2,5: 20% (cotă corectă 5.00). GG: 29% (cotă corectă 3.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

21%0
33%1
26%2
13%3
5%4
2%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 80% · peste 2,5: 20% (verde).

Scoruri probabile

0-021,0%1-018,9%0-113,9%1-112,5%2-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Newell's Old Boys (F). Newell's Old Boys (F) a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. San Luis (F) e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 36%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză0-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSan Luis (F) · 2.10
Goluri estimate~1,6
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)?

San Luis (F) pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,6.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →