Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
Final1-0Pauză 0-0
Racing Club (F)
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
San Lorenzo de Almagro (F) 28%Egal 41%Racing Club (F) 31%

San Lorenzo de Almagro (F) 1-0 Racing Club (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Lorenzo de Almagro (F) 1-0 Racing Club (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui San Lorenzo de Almagro (F), iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 1-0 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (1-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

San Lorenzo de Almagro (F)în meciRacing Club (F)
1
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Lorenzo de Almagro (F) vs Racing Club (F)

San Lorenzo de Almagro (F) marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Racing Club (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. În directe, San Lorenzo de Almagro (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 6 întâlniri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
San Lorenzo de Almagro (F)ultimele 5Racing Club (F)
1,00
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri San Lorenzo de Almagro (F) și ultimele 5 Racing Club (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Lorenzo de Almagro (F)1-2-2

E0-0
Î
CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)10.08.26 · Primera Division A (F)
2-1
E
San Lorenzo de Almagro (F) - Ferro Carril Oeste (F)03.08.26 · Primera Division A (F)
2-2
V
Boca Juniors (F) - San Lorenzo de Almagro (F)27.07.26 · Primera Division A (F)
1-2
Î
CA Lanus (F) - San Lorenzo de Almagro (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
1-0

Racing Club (F)3-1-1

E
Racing Club (F) - CA Talleres de Cordoba (F)14.08.26 · Primera Division A (F)
1-1
V
Ferro Carril Oeste (F) - Racing Club (F)09.08.26 · Primera Division A (F)
2-3
Î
Racing Club (F) - Boca Juniors (F)03.08.26 · Primera Division A (F)
1-2
V
San Luis (F) - Racing Club (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
V
Racing Club (F) - Union de Santa Fe (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
2-1

Întâlniri directe San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)

San Lorenzo de Almagro (F) 0Egal 3Racing Club (F) 3
Î1-0
Î0-1
E1-1
E0-0
Î1-3

V/E/Î din perspectiva San Lorenzo de Almagro (F). 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Lorenzo de Almagro (F)3.2028% fără marjă
X · Egal2.1741% fără marjă
2 · Racing Club (F)2.9031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.25
12 1.53

Goluri

Peste 1.5 2.60
Sub 2.5 1.05
Peste 2.5 5.75

Ambele marchează

GG Da 4.05
GG Nu 1.18

Analiza de dinainte de meci

San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F) s-a jucat luni, 24 august, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, San Lorenzo de Almagro (F) are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-6. Racing Club (F) vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6.

În ultimele 6 întâlniri directe, San Lorenzo de Almagro (F) a câștigat niciodată, Racing Club (F) de 3 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Racing Club (F) - San Lorenzo de Almagro (F) 1-0, pe 3 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 3.20 pentru gazde, 2.90 pentru oaspeți și 2.17 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 5.75, iar GG la 4.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru San Lorenzo de Almagro (F) și 1,1 pentru Racing Club (F). Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 71%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 68% în model, dar la 1.05 plătește sub cota corectă de 1.47. Nu marchează ambele (NG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.18, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)

Goluri estimate: 0,88 San Lorenzo de Almagro (F) și 1,10 Racing Club (F), total 1,98. 1X2 în model: 29% · 31% · 40%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-115,2%0-013,8%1-113,4%1-012,2%0-28,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 1,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere1-5
Cartonașe galbene1-3
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)?

S-a jucat luni, 24 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)?

Niciuna clar: cotele erau 3.20 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în San Lorenzo de Almagro (F) - Racing Club (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →