Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BoliviaBolivia · Copa Division Profesional

San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

BoliviaCopa Division Profesional · Bolivia Final
San Antonio Bulo Bulo
ÎVEVÎ
Final0-1Pauză 0-0
CD Aurora
ÎÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
San Antonio Bulo Bulo 30%Egal 36%CD Aurora 34%

San Antonio Bulo Bulo 0-1 CD Aurora: statisticile meciului

Meciul s-a terminat San Antonio Bulo Bulo 0-1 CD Aurora (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui CD Aurora, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-1 avea 10,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 5 cartonașe galbene (2-3).

San Antonio Bulo Buloîn meciCD Aurora
2
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici San Antonio Bulo Bulo vs CD Aurora

San Antonio Bulo Bulo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. CD Aurora marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Ultimele 8 întâlniri directe: San Antonio Bulo Bulo 2, egal 2, CD Aurora 4.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
San Antonio Bulo Buloultimele 5CD Aurora
1,40
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri San Antonio Bulo Bulo și ultimele 5 CD Aurora, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

San Antonio Bulo Bulo2-1-2

Î
Bolivar - San Antonio Bulo Bulo15.08.26 · Liga Profesional
4-1
V
San Antonio Bulo Bulo - Nacional Potosi08.08.26 · Liga Profesional
2-1
E
San Jose de Oruro - San Antonio Bulo Bulo05.08.26 · Liga Profesional
0-0
V
San Antonio Bulo Bulo - Blooming Santa Cruz02.08.26 · Liga Profesional
2-0
Î
Always Ready - San Antonio Bulo Bulo25.07.26 · Liga Profesional
3-1

CD Aurora1-2-2

Î
Blooming Santa Cruz - CD Aurora16.08.26 · Liga Profesional
3-0
Î
CD Aurora - Bolivar09.08.26 · Liga Profesional
2-4
E
Independiente Petrolero - CD Aurora05.08.26 · Liga Profesional
1-1
E
The Strongest - CD Aurora01.08.26 · Liga Profesional
1-1
V
CD Aurora - ABB25.07.26 · Liga Profesional
3-2

Întâlniri directe San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora

San Antonio Bulo Bulo 2Egal 2CD Aurora 4
Î
CD Aurora - San Antonio Bulo Bulo28.04.2026 · pauză 2-0
3-1
E
CD Aurora - San Antonio Bulo Bulo22.02.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora23.08.2025 · pauză 0-2
1-2
V
San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora30.07.2025 · pauză 3-2
5-2
V
CD Aurora - San Antonio Bulo Bulo03.07.2025 · pauză 0-2
0-3
Î
CD Aurora - San Antonio Bulo Bulo13.04.2025 · pauză 1-0
2-0
E
San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora26.11.2024 · pauză 1-3
3-3

V/E/Î din perspectiva San Antonio Bulo Bulo. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · San Antonio Bulo Bulo3.0030% fără marjă
X · Egal2.5036% fără marjă
2 · CD Aurora2.6034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.28
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.92
Sub 2.5 1.18
Peste 2.5 3.65

Ambele marchează

GG Da 2.85
GG Nu 1.35

Analiza de dinainte de meci

San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora s-a jucat marți, 18 august, în Copa Division Profesional (Bolivia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

San Antonio Bulo Bulo vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, CD Aurora are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-11.

În ultimele 8 întâlniri directe, San Antonio Bulo Bulo a câștigat de 2 ori, CD Aurora de 4 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: CD Aurora - San Antonio Bulo Bulo 3-1, pe 28 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: San Antonio Bulo Bulo are cota 3.00, CD Aurora 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.65, iar GG la 2.85.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru San Antonio Bulo Bulo și 1,2 pentru CD Aurora. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 38% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: San Antonio Bulo Bulo are 38%, CD Aurora 35%. Sub 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.18, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora

Goluri estimate: 1,26 San Antonio Bulo Bulo și 1,20 CD Aurora, total 2,46. 1X2 în model: 38% · 27% · 35%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,9%1-010,8%0-110,3%0-08,5%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: San Antonio Bulo Bulo. San Antonio Bulo Bulo a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: CD Aurora. CD Aurora a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 1,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,5 goluri, iar modelul estimează acum 2,5.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene2-3
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora?

S-a jucat marți, 18 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora?

În Copa Division Profesional (Bolivia).

Cine era favorită în San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora?

Niciuna clar: cotele erau 3.00 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în San Antonio Bulo Bulo - CD Aurora?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Copa Division Profesional

Toată liga →