Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Salisbury - Hemel Hempstead Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Salisbury
EVVÎV
Final1-2Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Salisbury 37%Egal 28%Hemel Hempstead Town 35%

Salisbury 1-2 Hemel Hempstead Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Salisbury 1-2 Hemel Hempstead Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Hemel Hempstead Town, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-2 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Salisburyîn meciHemel Hempstead Town
3
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Salisbury vs Hemel Hempstead Town

Salisbury marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. Hemel Hempstead Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Salisbury, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Hemel Hempstead Town nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Salisburyultimele 5Hemel Hempstead Town
2,00
Puncte / meci
1,60
2,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Salisbury și ultimele 5 Hemel Hempstead Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Salisbury3-1-1

E
Horsham - Salisbury15.08.26 · National League - Sud
0-0
V
Salisbury - Hampton & Richmond08.08.26 · National League - Sud
5-0
V
Salisbury - Havant & Waterlooville31.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Frome Town - Salisbury25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Wimborne Town - Salisbury18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Hemel Hempstead Town2-2-1

Î
Hemel Hempstead Town - Maidenhead United18.08.26 · National League - Sud
0-1
V
Farnborough - Hemel Hempstead Town15.08.26 · National League - Sud
0-2
E
Hemel Hempstead Town - Chelmsford City08.08.26 · National League - Sud
1-1
E
St Albans City - Hemel Hempstead Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Kettering Town - Hemel Hempstead Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Întâlniri directe Salisbury - Hemel Hempstead Town

Salisbury 2Egal 2Hemel Hempstead Town 0
E
Hemel Hempstead Town - Salisbury25.04.2026 · pauză 1-1
1-1
V
Salisbury - Hemel Hempstead Town06.12.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Salisbury - Hemel Hempstead Town30.11.2024 · pauză 0-0
5-0
E
Hemel Hempstead Town - Salisbury10.08.2024 · pauză 0-2
2-2

V/E/Î din perspectiva Salisbury. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Salisbury - Hemel Hempstead Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Salisbury2.4537% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Hemel Hempstead Town2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.43
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Salisbury - Hemel Hempstead Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Salisbury are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 13-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Hemel Hempstead Town vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Salisbury a câștigat de 2 ori, Hemel Hempstead Town niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Hemel Hempstead Town - Salisbury 1-1, pe 25 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.45 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.25 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Salisbury și 1,2 pentru Hemel Hempstead Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.41 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Salisbury - Hemel Hempstead Town

Goluri estimate: 1,51 Salisbury și 1,18 Hemel Hempstead Town, total 2,69. 1X2 în model: 45% · 25% · 30%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-010,3%2-19,1%0-18,0%2-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere3-7
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startSalisbury · 2.45
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Salisbury - Hemel Hempstead Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Salisbury - Hemel Hempstead Town?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Salisbury - Hemel Hempstead Town?

Pe Stadionul Raymond McEnhill, în Salisbury, Wiltshire, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Salisbury - Hemel Hempstead Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Salisbury - Hemel Hempstead Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →