Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Salisbury - Havant & Waterlooville

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Salisbury
ÎVÎVE
Final5-0Pauză 2-0
Havant & Waterlooville
ÎÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Salisbury 96%Egal 2%Havant & Waterlooville 2%

Salisbury 5-0 Havant & Waterlooville: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Salisbury 5-0 Havant & Waterlooville (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 77% pentru victoria lui Salisbury, iar cotele fără marjă 96%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 5-0 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (4-1) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Salisburyîn meciHavant & Waterlooville
4
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Salisbury vs Havant & Waterlooville

Salisbury marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. Havant & Waterlooville marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. La Salisbury, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
Salisburyultimele 5Havant & Waterlooville
1,40
Puncte / meci
0,80
2,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Salisbury și ultimele 5 Havant & Waterlooville, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Salisbury2-1-2

Î
Frome Town - Salisbury25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Wimborne Town - Salisbury18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Salisbury - Bristol Rovers11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Amesbury Town - Salisbury04.07.26 · Amicale intercluburi
0-7
E
Hemel Hempstead Town - Salisbury25.04.26 · National League - Sud
1-1

Havant & Waterlooville1-1-3

Î
Havant & Waterlooville - Bognor Regis Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Havant & Waterlooville - Yate Town25.04.26 · Southern League - PD Sud
1-3
Î
Poole Town - Havant & Waterlooville18.04.26 · Southern League - PD Sud
2-0
E
Plymouth Parkway - Havant & Waterlooville11.04.26 · Southern League - PD Sud
3-3
V
Havant & Waterlooville - Gosport Borough06.04.26 · Southern League - PD Sud
4-0

Ponturi Salisbury - Havant & Waterlooville

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Salisbury1.0296% fără marjă
X · Egal50.002% fără marjă
2 · Havant & Waterlooville50.002% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.17
X2 2.02
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

Salisbury - Havant & Waterlooville s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Salisbury vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Havant & Waterlooville are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Salisbury, la 1.02, cu egalul la 50.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 96% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,8 pentru Salisbury și 0,9 pentru Havant & Waterlooville. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 77% la victorie, față de 96%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Salisbury: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.02, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 71%. Cota de 1.49 e peste cea corectă (1.41). Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități Salisbury - Havant & Waterlooville

Goluri estimate: 2,79 Salisbury și 0,90 Havant & Waterlooville, total 3,69. 1X2 în model: 77% · 14% · 9%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-09,7%3-09,0%2-18,7%3-18,1%1-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Salisbury. Salisbury a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Havant & Waterlooville. Havant & Waterlooville a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză2-0
Cornere4-1
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startSalisbury · 1.02
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Salisbury - Havant & Waterlooville?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Salisbury - Havant & Waterlooville?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Salisbury - Havant & Waterlooville?

Pe Stadionul Raymond McEnhill, în Salisbury, Wiltshire, vineri, 31 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Salisbury - Havant & Waterlooville?

Salisbury pleca favorită, la cota 1.02. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Salisbury - Havant & Waterlooville?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →