Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Salisbury - Hampton & Richmond

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Salisbury
VÎVÎV
Final5-0Pauză 1-0
Hampton & Richmond
VEVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Salisbury 33%Egal 29%Hampton & Richmond 38%

Salisbury 5-0 Hampton & Richmond: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Salisbury 5-0 Hampton & Richmond (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Salisbury, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 5-0 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (6-9) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Salisburyîn meciHampton & Richmond
6
Cornere
9
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Salisbury vs Hampton & Richmond

Salisbury marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,4. Hampton & Richmond marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Salisbury, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Salisbury 1, egal 2, Hampton & Richmond 1.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Salisburyultimele 5Hampton & Richmond
1,80
Puncte / meci
1,80
3,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Salisbury și ultimele 5 Hampton & Richmond, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Salisbury3-0-2

V
Salisbury - Havant & Waterlooville31.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Frome Town - Salisbury25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Wimborne Town - Salisbury18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Salisbury - Bristol Rovers11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Amesbury Town - Salisbury04.07.26 · Amicale intercluburi
0-7

Hampton & Richmond2-3-0

V
Ray.Park Vale - Hampton & Richmond04.08.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Basingstoke Town - Hampton & Richmond01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Queens Park Rangers U21 - Hampton & Richmond28.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Chertsey Town - Hampton & Richmond25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Cobham FC - Hampton & Richmond21.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Salisbury - Hampton & Richmond

Salisbury 1Egal 2Hampton & Richmond 1
E
Salisbury - Hampton & Richmond24.01.2026 · pauză 0-0
1-1
E
Hampton & Richmond - Salisbury09.08.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Salisbury - Hampton & Richmond15.03.2025 · pauză 1-0
2-1
Î
Hampton & Richmond - Salisbury24.08.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Salisbury. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Salisbury - Hampton & Richmond

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Salisbury2.7733% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Hampton & Richmond2.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.52
X2 1.35
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Salisbury - Hampton & Richmond s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Salisbury are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 17-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Hampton & Richmond n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Salisbury a câștigat o dată, Hampton & Richmond o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Salisbury - Hampton & Richmond 1-1, pe 24 ianuarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.40 pentru oaspeți și 3.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.68.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Salisbury și 1,4 pentru Hampton & Richmond. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 68% în model, iar 1.52 e aproape de cota corectă (1.47). Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.85, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.68 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Salisbury - Hampton & Richmond

Goluri estimate: 1,69 Salisbury și 1,40 Hampton & Richmond, total 3,09. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%2-19,1%1-07,7%1-27,5%2-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,5 goluri, iar modelul estimează acum 3,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-0
Pauză1-0
Cornere6-9
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startHampton & Richmond · 2.40
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Salisbury - Hampton & Richmond?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-0.

În ce competiție s-a jucat Salisbury - Hampton & Richmond?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Salisbury - Hampton & Richmond?

Pe Stadionul Raymond McEnhill, în Salisbury, Wiltshire, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Salisbury - Hampton & Richmond?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 5-0.

Câte goluri s-au marcat în Salisbury - Hampton & Richmond?

5 goluri, scor final 5-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →