Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Salisbury - Billericay Town

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Salisbury
ÎÎEVV
Final1-0Pauză 0-0
Billericay Town
EVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Salisbury 40%Egal 28%Billericay Town 32%

Salisbury 1-0 Billericay Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Salisbury 1-0 Billericay Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Salisbury, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 1-0 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (10-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Salisburyîn meciBillericay Town
10
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Salisbury vs Billericay Town

Salisbury marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Billericay Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Salisbury, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Salisburyultimele 5Billericay Town
1,40
Puncte / meci
1,60
2,4
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Salisbury și ultimele 5 Billericay Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Salisbury2-1-2

Î
Maidstone United - Salisbury29.08.26 · National League - Sud
2-1
Î
Salisbury - Hemel Hempstead Town22.08.26 · National League - Sud
1-2
E
Horsham - Salisbury15.08.26 · National League - Sud
0-0
V
Salisbury - Hampton & Richmond08.08.26 · National League - Sud
5-0
V
Salisbury - Havant & Waterlooville31.07.26 · Amicale intercluburi
5-0

Billericay Town2-2-1

E
Billericay Town - Tonbridge Angels29.08.26 · National League - Sud
2-2
V
Farnham Town - Billericay Town22.08.26 · National League - Sud
2-4
Î
AFC Totton - Billericay Town15.08.26 · National League - Sud
1-0
V
Billericay Town - Dover Athletic08.08.26 · National League - Sud
2-0
E
Welling United - Billericay Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Ponturi Salisbury - Billericay Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Salisbury2.3040% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Billericay Town2.9032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.53
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Salisbury - Billericay Town s-a jucat luni, 31 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Salisbury vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Billericay Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-5.

La case, diferența e mică: Salisbury are cota 2.30, Billericay Town 2.90. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Salisbury și 1,2 pentru Billericay Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 70% în model, dar la 1.34 plătește sub cota corectă de 1.43. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Salisbury - Billericay Town

Goluri estimate: 1,58 Salisbury și 1,24 Billericay Town, total 2,82. 1X2 în model: 45% · 25% · 30%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-09,4%2-19,2%0-17,4%2-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere10-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSalisbury · 2.30
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Salisbury - Billericay Town?

S-a jucat luni, 31 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Salisbury - Billericay Town?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Salisbury - Billericay Town?

Pe Stadionul Raymond McEnhill, în Salisbury, Wiltshire, luni, 31 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Salisbury - Billericay Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Salisbury - Billericay Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →