Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Salford City - Dundee United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Salford City
VÎÎVE
Final3-2Pauză 2-0
Dundee United
VVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Salford City 39%Egal 27%Dundee United 34%

Salford City 3-2 Dundee United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Salford City 3-2 Dundee United (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Salford City, iar cotele fără marjă 39%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 3-2 avea 2,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (6-7) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Salford Cityîn meciDundee United
6
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Salford City vs Dundee United

Salford City marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Dundee United marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. La Salford City, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Salford Cityultimele 5Dundee United
1,40
Puncte / meci
2,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Salford City și ultimele 5 Dundee United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Salford City2-1-2

V
United of Manchester - Salford City18.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Notts County - Salford City25.05.26 · League Two
3-0
Î
Salford City - Grimsby Town15.05.26 · League Two
1-2
V
Grimsby Town - Salford City10.05.26 · League Two
1-2
E
Crawley Town - Salford City02.05.26 · League Two
0-0

Dundee United3-1-1

V
Dundee United - The Spartans21.07.26 · Cupa Ligii
4-0
V
Dundee United - Arbroath18.07.26 · Cupa Ligii
3-0
Î
Montrose - Dundee United14.07.26 · Cupa Ligii
1-0
V
Stirling Albion - Dundee United11.07.26 · Cupa Ligii
0-1
E
St. Mirren - Dundee United17.05.26 · Premiership
1-1

Ponturi Salford City - Dundee United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Salford City2.3539% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Dundee United2.7234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.45
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Salford City - Dundee United s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Salford City vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Dundee United are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-2.

La case, diferența e mică: Salford City are cota 2.35, Dundee United 2.72. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Salford City și 1,5 pentru Dundee United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.45 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.19 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Salford City - Dundee United

Goluri estimate: 1,19 Salford City și 1,48 Dundee United, total 2,67. 1X2 în model: 30% · 26% · 44%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-110,2%1-29,0%1-08,2%0-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-0
Cornere6-7
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startSalford City · 2.35
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Salford City - Dundee United?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Salford City - Dundee United?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Salford City - Dundee United?

Pe Moor Lane, în Salford, sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Salford City - Dundee United?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Salford City - Dundee United?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →