Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Ruzomberok - Teplice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Ruzomberok
ÎÎEÎV
Final0-3Pauză 0-1
Teplice
VVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Ruzomberok 32%Egal 28%Teplice 40%

Ruzomberok 0-3 Teplice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ruzomberok 0-3 Teplice (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Teplice, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 0-3 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Ruzomberokîn meciTeplice
8
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ruzomberok vs Teplice

Ruzomberok marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Teplice marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,0.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Ruzomberokultimele 5Teplice
0,80
Puncte / meci
2,60
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
0,0
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
0%

Ultimele 5 meciuri Ruzomberok și ultimele 5 Teplice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ruzomberok1-1-3

Î
Fortuna Dusseldorf - Ruzomberok15.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Slavia Praga - Ruzomberok12.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Ruzomberok - Lokomotiva Zvolen04.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Sigma Olomouc - Ruzomberok27.06.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Ruzomberok - Malzenice24.06.26 · Amicale intercluburi
1-0

Teplice4-1-0

V
Wacker Innsbruck - Teplice13.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Teplice - Taborsko08.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Teplice - FK Pribram04.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Teplice - Spartak Trnava27.06.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Mlada Boleslav - Teplice23.05.26 · 1. Liga
0-2

Ponturi Ruzomberok - Teplice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ruzomberok2.9032% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Teplice2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.39
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Ruzomberok - Teplice s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ruzomberok vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Teplice n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 10-0.

La case, diferența e mică: Ruzomberok are cota 2.90, Teplice 2.27. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,8 pentru Ruzomberok și 1,7 pentru Teplice. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 18% la victorie, față de 32%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Teplice merită privit: 58% în model, iar 2.27 plătește peste cota corectă de 1.72. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.85 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Ruzomberok - Teplice

Goluri estimate: 0,82 Ruzomberok și 1,67 Teplice, total 2,49. 1X2 în model: 18% · 24% · 58%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

0-113,8%0-211,6%1-111,4%1-29,5%0-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ruzomberok. Ruzomberok a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-1
Cornere8-3
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startTeplice · 2.27
Goluri estimate~2,5
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ruzomberok - Teplice?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Ruzomberok - Teplice?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Ruzomberok - Teplice?

Niciuna clar: cotele erau 2.90 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Ruzomberok - Teplice?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →