Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

4. Liga opolska

Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

4. Liga opolska Final
Ruch Zdzieszowice
VVÎVV
Final0-0Pauză 0-0
LZS Domaszkowice
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Ruch Zdzieszowice 63%Egal 19%LZS Domaszkowice 18%

Ruch Zdzieszowice 0-0 LZS Domaszkowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ruch Zdzieszowice 0-0 LZS Domaszkowice (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG n-a ieșit (NG avea 27%). Scorul exact 0-0 avea 2,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Ruch Zdzieszowiceîn meciLZS Domaszkowice
0
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ruch Zdzieszowice vs LZS Domaszkowice

Ruch Zdzieszowice marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,8. LZS Domaszkowice marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Ruch Zdzieszowice, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Ruch Zdzieszowiceultimele 5LZS Domaszkowice
2,40
Puncte / meci
2,40
3,0
Goluri marcate / meci
2,8
0,8
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Ruch Zdzieszowice și ultimele 5 LZS Domaszkowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ruch Zdzieszowice4-0-1

V
Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice15.08.26 · 4. Liga opolska
1-6
V
Ruch Zdzieszowice - Fortuna Głogówek08.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
Î
Ruch Zdzieszowice - Rakow Czestochowa II13.06.26 · 3. Liga baraże
1-2
V
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice06.06.26 · 4. Liga opolska
0-2
V
Ruch Zdzieszowice - Odra Opole II30.05.26 · 4. Liga opolska
2-1

LZS Domaszkowice4-0-1

V
LZS Domaszkowice - Start Namysłów15.08.26 · 4. Liga opolska
2-1
V
Stal Zawadzkie - LZS Domaszkowice08.08.26 · 4. Liga opolska
0-2
Î
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice06.06.26 · 4. Liga opolska
0-2
V
Porawie Większyce - LZS Domaszkowice30.05.26 · 4. Liga opolska
1-4
V
LZS Domaszkowice - Polonia Karłowice23.05.26 · 4. Liga opolska
6-2

Întâlniri directe Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice

Ruch Zdzieszowice 2Egal 0LZS Domaszkowice 0
V
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice06.06.2026 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva Ruch Zdzieszowice. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ruch Zdzieszowice1.4263% fără marjă
X · Egal4.8519% fără marjă
2 · LZS Domaszkowice4.9018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.45
12 1.11

Analiza de dinainte de meci

Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice s-a jucat sâmbătă, 22 august, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ruch Zdzieszowice are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 15-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. LZS Domaszkowice vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Ruch Zdzieszowice a câștigat de 2 ori, LZS Domaszkowice niciodată. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice 0-2, pe 6 iunie 2026.

Ruch Zdzieszowice pleacă favorită, la cota 1.42. Egalul e la 4.85, iar LZS Domaszkowice la 4.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Ruch Zdzieszowice și 1,8 pentru LZS Domaszkowice. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 63%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ruch Zdzieszowice are 45%, LZS Domaszkowice 34%. Peste 2.5 goluri: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Ambele marchează (GG): 73% în model, adică o cotă corectă de 1.37. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice

Goluri estimate: 2,10 Ruch Zdzieszowice și 1,80 LZS Domaszkowice, total 3,90. 1X2 în model: 45% · 21% · 34%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,0%1-17,7%2-27,2%1-26,9%3-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startRuch Zdzieszowice · 1.42
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice?

În 4. Liga opolska.

Cine era favorită în Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice?

Ruch Zdzieszowice pleca favorită, la cota 1.42. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.