Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
ROW Rybnik
VVVVÎ
Final5-1Pauză 2-0
Șanse înainte de meci, după cote
ROW Rybnik 47%Egal 25%Warta Gorzow Wielkopolski 28%

ROW Rybnik 5-1 Warta Gorzow Wielkopolski: statisticile meciului

Meciul s-a terminat ROW Rybnik 5-1 Warta Gorzow Wielkopolski (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui ROW Rybnik, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 5-1 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (6-7) și 5 cartonașe galbene (3-2).

ROW Rybnikîn meciWarta Gorzow Wielkopolski
6
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici ROW Rybnik vs Warta Gorzow Wielkopolski

ROW Rybnik marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. Warta Gorzow Wielkopolski marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La ROW Rybnik, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
ROW Rybnikultimele 5Warta Gorzow Wielkopolski
2,40
Puncte / meci
1,80
2,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
4
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri ROW Rybnik și ultimele 5 Warta Gorzow Wielkopolski, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

ROW Rybnik4-0-1

V
Polonia Laziska Gorne - ROW Rybnik06.06.26 · 4. Liga śląska
0-2
V
ROW Rybnik - Podlesianka Katowice03.06.26 · 4. Liga śląska
2-1
V
Orzeł Łękawica - ROW Rybnik30.05.26 · 4. Liga śląska
0-3
V
ROW Rybnik - Victoria Czestochowa23.05.26 · 4. Liga śląska
3-2
Î
Drama Zbroslawice - ROW Rybnik20.05.26 · 4. Liga śląska
3-2

Warta Gorzow Wielkopolski3-0-2

Î
Kluczevia Stargard - Warta Gorzow Wielkopolski18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Gornik Polkowice - Warta Gorzow Wielkopolski08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Warta Gorzow Wielkopolski - Pniowek Pawlowice30.05.26 · III Liga - Gr.3
2-0
V
MKS Kluczbork - Warta Gorzow Wielkopolski23.05.26 · III Liga - Gr.3
0-1
Î
Warta Gorzow Wielkopolski - Zaglebie Lubin II15.05.26 · III Liga - Gr.3
1-2

Ponturi ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · ROW Rybnik1.9547% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Warta Gorzow Wielkopolski3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.76
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski s-a jucat sâmbătă, 1 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

ROW Rybnik vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Warta Gorzow Wielkopolski are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5.

Casele o dau favorită pe ROW Rybnik, la 1.95, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru ROW Rybnik și 1,2 pentru Warta Gorzow Wielkopolski. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.56 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, dar la 1.53 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski

Goluri estimate: 1,73 ROW Rybnik și 1,21 Warta Gorzow Wielkopolski, total 2,94. 1X2 în model: 49% · 24% · 27%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,6%1-09,1%2-07,9%1-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-1
Pauză2-0
Cornere6-7
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startROW Rybnik · 1.95
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 5-1.

În ce competiție s-a jucat ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski?

Pe Stadionul MOSiR, în Rybnik, sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski?

ROW Rybnik pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 5-1.

Câte goluri s-au marcat în ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski?

6 goluri, scor final 5-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →