Joi22 octombrie
Live 11 Pune pont

FrantaFranta · National 1

Rouen - Bourg Peronnas

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 3 octombrie

FrantaNational 1 · Franta Final
Rouen
ÎVVEV
Final2-0Pauză 1-0
Bourg Peronnas
EEÎÎÎ
Șanse înainte de start, după cote
Rouen 63%Egal 22%Bourg Peronnas 15%

Rouen 2-0 Bourg Peronnas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rouen 2-0 Bourg Peronnas (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 63% pentru victoria lui Rouen, iar cotele fără marjă 63%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 2-0 avea 13,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Rouenîn meciBourg Peronnas
6
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rouen vs Bourg Peronnas

Rouen marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Bourg Peronnas marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,4. La Bourg Peronnas, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Rouen 3, egal 0, Bourg Peronnas 1.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Rouenultimele 5Bourg Peronnas
2,00
Puncte / meci
0,40
2,0
Goluri marcate / meci
0,4
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Rouen și ultimele 5 Bourg Peronnas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Rouen3-1-1

Î
Caen - Rouen24.09.26 · National 1
3-2
V
Rouen - Aubagne19.09.26 · National 1
1-0
V
Thionville Lusitanos - Rouen12.09.26 · National 1
0-4
E
Rouen - Valenciennes03.09.26 · National 1
1-1
V
Villefranche - Rouen29.08.26 · National 1
0-2

Bourg Peronnas0-2-3

E
Bourg Peronnas - Concarneau26.09.26 · National 1
1-1
E
Paris 13 Atletico - Bourg Peronnas19.09.26 · National 1
1-1
Î
Bourg Peronnas - Bastia12.09.26 · National 1
0-1
Î
Bourg Peronnas - Caen05.09.26 · National 1
0-2
Î
Aubagne - Bourg Peronnas29.08.26 · National 1
2-0

Întâlniri directe Rouen - Bourg Peronnas

Rouen 3Egal 0Bourg Peronnas 1
Î
Bourg Peronnas - Rouen06.03.2026 · pauză 0-1
3-1
V
Rouen - Bourg Peronnas26.09.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Rouen - Bourg Peronnas12.04.2025 · pauză 2-1
2-1
V
Bourg Peronnas - Rouen22.11.2024 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Rouen. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rouen - Bourg Peronnas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Rouen1.4563% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Bourg Peronnas6.1015% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.47
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.65

Analiza de dinainte de meci

Rouen - Bourg Peronnas s-a jucat sâmbătă, 3 octombrie, în National 1 (Franta). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Rouen are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-4. Bourg Peronnas n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 7. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Rouen a câștigat de 3 ori, Bourg Peronnas o dată. Ultima: Bourg Peronnas - Rouen 3-1, pe 6 martie 2026.

Rouen pleacă favorită, la cota 1.45. Egalul e la 4.15, iar Bourg Peronnas la 6.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 2.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,8 pentru Rouen și 0,7 pentru Bourg Peronnas. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Rouen, modelul calculează 63%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.59) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 56% în model, iar 1.80 e aproape de cota corectă (1.79). Nu marchează ambele (NG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din sâmbătă, 3 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Rouen - Bourg Peronnas

Goluri estimate: 1,77 Rouen și 0,68 Bourg Peronnas, total 2,45. 1X2 în model: 63% · 23% · 14%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-015,3%2-013,5%1-110,4%2-19,2%0-08,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Bourg Peronnas. Bourg Peronnas a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere6-2
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startRouen · 1.45
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rouen - Bourg Peronnas?

S-a jucat sâmbătă, 3 octombrie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Rouen - Bourg Peronnas?

În National 1 (Franta).

Unde s-a jucat Rouen - Bourg Peronnas?

Pe Stade Robert Diochon, în Le Petit-Quevilly, sâmbătă, 3 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Rouen - Bourg Peronnas?

Rouen pleca favorită, la cota 1.45. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Rouen - Bourg Peronnas?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National 1

Toată liga →