Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

ScotiaScotia · League 1

Ross County - East Kilbride

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

ScotiaLeague 1 · Scotia Final
Ross County
VVVVV
Final4-0Pauză 1-0
East Kilbride
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Ross County 59%Egal 22%East Kilbride 19%

Ross County 4-0 East Kilbride: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ross County 4-0 East Kilbride (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Ross County, iar cotele fără marjă 59%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 4-0 avea 2,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (7-3) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Ross Countyîn meciEast Kilbride
7
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ross County vs East Kilbride

Ross County marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. East Kilbride marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Ross County, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Ross Countyultimele 5East Kilbride
3,00
Puncte / meci
2,00
2,6
Goluri marcate / meci
2,4
0,8
Goluri primite / meci
1,6
5
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Ross County și ultimele 5 East Kilbride, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ross County5-0-0

V
Ross County - Banks O'Dee25.08.26 · Cupa Challenge
4-0
V
Airdrieonians - Ross County22.08.26 · League 1
1-3
V
Dunfermline Athletic - Ross County15.08.26 · Cupa Ligii
1-2
V
Elgin City - Ross County11.08.26 · Cupa Challenge
1-2
V
Ross County - Montrose08.08.26 · League 1
2-1

East Kilbride3-1-1

V
Cowdenbeath - East Kilbride25.08.26 · Cupa Challenge
1-3
Î
Montrose - East Kilbride22.08.26 · League 1
3-0
V
East Kilbride - Cove Rangers15.08.26 · League 1
3-0
V
East Kilbride - Kilmarnock B11.08.26 · Cupa Challenge
5-3
E
Airdrieonians - East Kilbride08.08.26 · League 1
1-1

Ponturi Ross County - East Kilbride

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ross County1.5559% fără marjă
X · Egal4.2022% fără marjă
2 · East Kilbride4.7019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.10
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Ross County - East Kilbride s-a jucat sâmbătă, 29 august, în League 1 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ross County n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 13-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. East Kilbride vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Ross County pleacă favorită, la cota 1.55. Egalul e la 4.20, iar East Kilbride la 4.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Ross County și 1,3 pentru East Kilbride. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Ross County, modelul calculează 54%. Cota de 1.55 e sub cea corectă (1.85) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 65% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.54). Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.63 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Ross County - East Kilbride

Goluri estimate: 2,04 Ross County și 1,33 East Kilbride, total 3,37. 1X2 în model: 54% · 21% · 25%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

2-19,5%1-19,3%2-07,2%1-07,0%3-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: East Kilbride. East Kilbride a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere7-3
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startRoss County · 1.55
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ross County - East Kilbride?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Ross County - East Kilbride?

În League 1 (Scotia).

Cine era favorită în Ross County - East Kilbride?

Ross County pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Ross County - East Kilbride?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →