Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

BraziliaBrazilia · Goiano, 2. Divisao

Rio Verde - Goianesia

Statistici și rezultat final · duminică, 16 august

BraziliaGoiano, 2. Divisao · Brazilia Final
Rio Verde
VEVVV
Final3-0Pauză 3-0
Goianesia
VEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Rio Verde 44%Egal 31%Goianesia 25%

Rio Verde 3-0 Goianesia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rio Verde 3-0 Goianesia (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Rio Verde, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 57%). Scorul exact 3-0 avea 4,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Rio Verdeîn meciGoianesia
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rio Verde vs Goianesia

Rio Verde marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. Goianesia marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Rio Verdeultimele 5Goianesia
2,60
Puncte / meci
2,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Rio Verde și ultimele 5 Goianesia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rio Verde4-1-0

V
Mineiros GO - Rio Verde13.08.26 · Goiano, 2. Divisao
1-2
E
Bom Jesus EC - Rio Verde09.08.26 · Goiano, 2. Divisao
0-0
V
Rio Verde - Gremio Anapolis02.08.26 · Goiano, 2. Divisao
4-1
V
Rio Verde - Tupy Esporte30.07.26 · Goiano, 2. Divisao
1-0
V
Crixas EC GO - Rio Verde26.07.26 · Goiano, 2. Divisao
0-3

Goianesia3-2-0

V
Goianesia - Morrinhos13.08.26 · Goiano, 2. Divisao
2-1
E
Mineiros GO - Goianesia09.08.26 · Goiano, 2. Divisao
1-1
V
Goianesia - Tupy Esporte02.08.26 · Goiano, 2. Divisao
1-0
V
Goianesia - Crixas EC GO30.07.26 · Goiano, 2. Divisao
3-2
E
Bom Jesus EC - Goianesia26.07.26 · Goiano, 2. Divisao
0-0

Ponturi Rio Verde - Goianesia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rio Verde2.0544% fără marjă
X · Egal2.9231% fără marjă
2 · Goianesia3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.63
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.53
Sub 2.5 1.39
Peste 2.5 2.62

Ambele marchează

GG Da 2.30
GG Nu 1.55

Analiza de dinainte de meci

Rio Verde - Goianesia s-a jucat duminică, 16 august, în Goiano, 2. Divisao (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rio Verde n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 10 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Goianesia n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-4.

Casele o dau favorită pe Rio Verde, la 2.05, cu egalul la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.62, iar GG la 2.30.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Rio Verde și 0,9 pentru Goianesia. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 75% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.39, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Rio Verde - Goianesia

Goluri estimate: 1,31 Rio Verde și 0,88 Goianesia, total 2,19. 1X2 în model: 47% · 28% · 25%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-014,7%1-112,9%0-011,2%0-19,8%2-09,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză3-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startRio Verde · 2.05
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rio Verde - Goianesia?

S-a jucat duminică, 16 august, ora 23:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Rio Verde - Goianesia?

În Goiano, 2. Divisao (Brazilia).

Unde s-a jucat Rio Verde - Goianesia?

Pe Estádio Mozart Veloso do Carmo, în Rio Verde, Goiás, duminică, 16 august, ora 23:00 (ora României).

Cine era favorită în Rio Verde - Goianesia?

Rio Verde pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Rio Verde - Goianesia?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Goiano, 2. Divisao

Toată liga →