Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Rhyl - Guilsfield

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Rhyl
ÎÎÎVÎ
Final1-1Pauză 1-0
Guilsfield
VVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Rhyl 36%Egal 27%Guilsfield 37%

Rhyl 1-1 Guilsfield: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rhyl 1-1 Guilsfield (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 1-1 avea 10,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (6-0) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Rhylîn meciGuilsfield
6
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rhyl vs Guilsfield

Rhyl marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Guilsfield marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Rhyl, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rhylultimele 5Guilsfield
0,60
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
2,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Rhyl și ultimele 5 Guilsfield, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rhyl1-0-4

Î
Rhyl - Warrington Rylands11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Colwyn Bay - Rhyl06.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Penrhyncoch - Rhyl18.04.26 · Cymru North
3-0
V
Rhyl - Gresford Athletic07.04.26 · Cymru North
1-0
Î
Rhyl - Guilsfield03.04.26 · Cymru North
1-2

Guilsfield3-0-2

V
Guilsfield - Gresford Athletic18.04.26 · Cymru North
4-0
V
Guilsfield - Caersws11.04.26 · Cymru North
4-1
V
Rhyl - Guilsfield03.04.26 · Cymru North
1-2
Î
Airbus UK Broughton - Guilsfield28.03.26 · Cymru North
3-0
Î
Flint Mountain - Guilsfield24.03.26 · Cymru North
1-0

Întâlniri directe Rhyl - Guilsfield

Rhyl 1Egal 0Guilsfield 1
Î
Rhyl - Guilsfield03.04.2026
1-2
V
Guilsfield - Rhyl09.08.2025
2-3

V/E/Î din perspectiva Rhyl. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rhyl - Guilsfield

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rhyl2.5236% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Guilsfield2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Rhyl - Guilsfield s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rhyl vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Guilsfield are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Rhyl a câștigat o dată, Guilsfield o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Rhyl - Guilsfield 1-2, pe 3 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Rhyl are cota 2.52, Guilsfield 2.47. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Rhyl și 1,8 pentru Guilsfield. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.54 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.49 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rhyl - Guilsfield

Goluri estimate: 1,36 Rhyl și 1,82 Guilsfield, total 3,18. 1X2 în model: 29% · 23% · 48%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,4%0-17,6%2-17,0%0-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rhyl. Rhyl a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere6-0
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startGuilsfield · 2.47
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rhyl - Guilsfield?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Rhyl - Guilsfield?

În Cymru North (Tara Galilor).

Cine era favorită în Rhyl - Guilsfield?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Rhyl - Guilsfield?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →