Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Reus FCR - CE Manresa

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Reus FCR
ÎEVVÎ
Final0-0Pauză 0-0
CE Manresa
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Reus FCR 38%Egal 29%CE Manresa 33%

Reus FCR 0-0 CE Manresa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Reus FCR 0-0 CE Manresa (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-0 avea 7,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Reus FCRîn meciCE Manresa
3
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Reus FCR vs CE Manresa

Reus FCR marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. CE Manresa marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Reus FCRultimele 5CE Manresa
1,40
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Reus FCR și ultimele 5 CE Manresa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Reus FCR2-1-2

Î
UD Ourense - Reus FCR16.05.26 · Segunda Federacion
2-1
E
Reus FCR - UD Ourense09.05.26 · Segunda Federacion
0-0
V
Terrassa - Reus FCR03.05.26 · Segunda Federacion
0-1
V
Reus FCR - UE Olot26.04.26 · Segunda Federacion
1-0
Î
Sant Andreu - Reus FCR19.04.26 · Segunda Federacion
2-1

CE Manresa2-0-3

Î
Sabadell - CE Manresa29.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
CE Manresa - CP San Cristobal09.05.26 · Tercera Division
2-0
Î
Cornella - CE Manresa03.05.26 · Tercera Division
2-1
V
CE Manresa - Badalona26.04.26 · Tercera Division
4-1
Î
CF Montanesa - CE Manresa19.04.26 · Tercera Division
2-0

Întâlniri directe Reus FCR - CE Manresa

Reus FCR 1Egal 1CE Manresa 0
E
CE Manresa - Reus FCR09.03.2025 · pauză 1-1
1-1
V
Reus FCR - CE Manresa27.10.2024 · pauză 0-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Reus FCR. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Reus FCR - CE Manresa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Reus FCR2.4238% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · CE Manresa2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.73
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Reus FCR - CE Manresa s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Reus FCR are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-4. CE Manresa vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Reus FCR a câștigat o dată, CE Manresa niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: CE Manresa - Reus FCR 1-1, pe 9 martie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.75 pentru oaspeți și 3.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Reus FCR și 1,3 pentru CE Manresa. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Reus FCR are 36%, CE Manresa 37%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Reus FCR - CE Manresa

Goluri estimate: 1,27 Reus FCR și 1,27 CE Manresa, total 2,54. 1X2 în model: 36% · 27% · 37%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%1-010,0%0-110,0%1-28,1%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startReus FCR · 2.42
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Reus FCR - CE Manresa?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Reus FCR - CE Manresa?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Reus FCR - CE Manresa?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Reus FCR - CE Manresa?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →