Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Rennes - Club Brugge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Rennes
VÎÎVÎ
Final2-1Pauză 1-0
Club Brugge
ÎÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Rennes 41%Egal 27%Club Brugge 32%

Rennes 2-1 Club Brugge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rennes 2-1 Club Brugge (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Rennes, iar cotele fără marjă 41%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 2-1 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Rennesîn meciClub Brugge
6
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rennes vs Club Brugge

Rennes marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. Club Brugge marchează 2,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Rennes, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rennesultimele 5Club Brugge
1,20
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
2,8
2,2
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Rennes și ultimele 5 Club Brugge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rennes2-0-3

V
Rennes - Guingamp17.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Rennes - Caen09.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Olympique Marseille - Rennes17.05.26 · Ligue 1
3-1
V
Rennes - Paris FC10.05.26 · Ligue 1
2-1
Î
Olympique Lyon - Rennes03.05.26 · Ligue 1
4-2

Club Brugge2-1-2

Î
Club Brugge - Heerenveen17.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Feyenoord Rotterdam - Club Brugge11.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Club Brugge - Kortrijk04.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Club Brugge - Gent24.05.26 · Pro League
5-0
E
Mechelen - Club Brugge21.05.26 · Pro League
2-2

Ponturi Rennes - Club Brugge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rennes2.2541% fără marjă
X · Egal3.5027% fără marjă
2 · Club Brugge2.9232% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.60
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Rennes - Club Brugge s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Rennes are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Club Brugge vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Rennes pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.50, iar Club Brugge la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.46.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Rennes și 2,0 pentru Club Brugge. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Rennes are 36%, Club Brugge 43%. Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Casele dau 1.50, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.46 e peste cea corectă (1.39). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rennes - Club Brugge

Goluri estimate: 1,80 Rennes și 1,99 Club Brugge, total 3,79. 1X2 în model: 36% · 21% · 43%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
21%3
19%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

1-18,1%1-28,1%2-17,3%2-27,2%1-35,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rennes. Rennes a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Club Brugge. Club Brugge a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere6-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startRennes · 2.25
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rennes - Club Brugge?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Rennes - Club Brugge?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Rennes - Club Brugge?

Pe Roazhon Park, în Rennes, sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Rennes - Club Brugge?

Rennes pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Rennes - Club Brugge?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →