Duminică18 octombrie
Live 109 Pune pont

BraziliaBrazilia · Cupa

Remo - Santos

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

BraziliaCupa · Brazilia Final
Remo
ÎEÎVÎ
Final0-1Pauză 0-0
Santos
VEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Remo 33%Egal 30%Santos 36%

Remo 0-1 Santos: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Remo 0-1 Santos (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Santos, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 52%). Scorul exact 0-1 avea 12,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (3-8) și 6 cartonașe galbene (1-5).

Remoîn meciSantos
3
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Remo vs Santos

Remo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Santos marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. În directe, Remo nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Remoultimele 5Santos
0,80
Puncte / meci
2,20
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Remo și ultimele 5 Santos, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Remo1-1-3

Î
Remo - Santos05.08.26 · Cupa
0-1
E
Santos - Remo02.08.26 · Cupa
0-0
Î
Mirassol - Remo30.07.26 · Brasileiro - Serie A
2-1
V
Remo - Vitoria BA27.07.26 · Brasileiro - Serie A
2-0
Î
Corinthians - Remo24.07.26 · Brasileiro - Serie A
3-0

Santos3-2-0

V
Remo - Santos05.08.26 · Cupa
0-1
E
Santos - Remo02.08.26 · Cupa
0-0
V
Santos - Universidad Central Venezuela29.07.26 · Copa Sudamericana
4-2
E
Santos - Chapecoense26.07.26 · Brasileiro - Serie A
2-2
V
Universidad Central Venezuela - Santos22.07.26 · Copa Sudamericana
1-4

Întâlniri directe Remo - Santos

Remo 0Egal 1Santos 2
Î
Remo - Santos05.08.2026 · pauză 0-0
0-1
E
Santos - Remo02.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Santos - Remo03.04.2026 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Remo. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Remo - Santos

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Remo2.8533% fără marjă
X · Egal3.1530% fără marjă
2 · Santos2.6236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.35
12 1.37

Goluri

Peste 1.5 1.40
Sub 2.5 1.66
Peste 2.5 2.25

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 3.25

Cornere

Sub 9.5 2.10
Peste 9.5 1.65

Analiza de dinainte de meci

Remo - Santos s-a jucat miercuri, 5 august, în Cupa (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Remo are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Santos n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 11 goluri și a primit 5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Remo a câștigat niciodată, Santos de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Remo - Santos 0-1, pe 5 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.85 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.15 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.25, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Remo și 1,5 pentru Santos. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.35 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.66 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Remo - Santos

Goluri estimate: 0,98 Remo și 1,46 Santos, total 2,44. 1X2 în model: 25% · 27% · 48%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

0-112,7%1-112,5%0-29,3%1-29,1%0-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,4.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-8
Cartonașe galbene1-5
Favorită la startSantos · 2.62
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Remo - Santos?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Remo - Santos?

În Cupa (Brazilia).

Unde s-a jucat Remo - Santos?

Pe Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença, în Belém, Pará, miercuri, 5 august, ora 03:30 (ora României).

Cine era favorită în Remo - Santos?

Niciuna clar: cotele erau 2.85 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Remo - Santos?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.