Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ParaguayParaguay · Campeonato Femenino, Women

Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ParaguayCampeonato Femenino, Women · Paraguay Final
Recoleta (F)
ÎEEÎV
Final2-1Pauză 2-1
Șanse înainte de meci, după cote
Recoleta (F) 13%Egal 18%Sportivo San Lorenzo (F) 69%

Recoleta (F) 2-1 Sportivo San Lorenzo (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Recoleta (F) 2-1 Sportivo San Lorenzo (F) (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 15% pentru victoria lui Recoleta (F), iar cotele fără marjă 13%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 2-1 avea 3,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (1-15) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Recoleta (F)în meciSportivo San Lorenzo (F)
1
Cornere
15
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Recoleta (F) vs Sportivo San Lorenzo (F)

Recoleta (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Sportivo San Lorenzo (F) marchează 4,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Sportivo San Lorenzo (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Recoleta (F)ultimele 5Sportivo San Lorenzo (F)
1,00
Puncte / meci
2,60
1,4
Goluri marcate / meci
4,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Recoleta (F) și ultimele 5 Sportivo San Lorenzo (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Recoleta (F)1-2-2

Î
Libertad Limpeno (F) - Recoleta (F)25.07.26 · Campeonato Femenino, Women
4-0
E
Recoleta (F) - Rubio Nu (F)20.07.26 · Campeonato Femenino, Women
1-1
E
Sportivo Trinidense (F) - Recoleta (F)12.07.26 · Campeonato Femenino, Women
0-0
Î
Club Guarani (F) - Recoleta (F)28.06.26 · Campeonato Femenino, Women
1-0
V
Recoleta (F) - Sportivo Ameliano (F)24.05.26 · Campeonato Femenino, Women
6-2

Sportivo San Lorenzo (F)4-1-0

V
Sportivo San Lorenzo (F) - Sportivo Ameliano (F)25.07.26 · Campeonato Femenino, Women
6-2
E
Cerro Porteno (F) - Sportivo San Lorenzo (F)20.07.26 · Campeonato Femenino, Women
2-2
V
Sportivo San Lorenzo (F) - Nacional Humaita (F)05.07.26 · Campeonato Femenino, Women
4-1
V
Sportivo San Lorenzo (F) - Sportivo 2 de Mayo (F)28.06.26 · Campeonato Femenino, Women
3-1
V
Sportivo Luqueno (F) - Sportivo San Lorenzo (F)31.05.26 · Campeonato Femenino, Women
1-6

Întâlniri directe Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)

Recoleta (F) 0Egal 0Sportivo San Lorenzo (F) 1
Î
Sportivo San Lorenzo (F) - Recoleta (F)21.04.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Recoleta (F). 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Recoleta (F)7.1013% fără marjă
X · Egal5.0018% fără marjă
2 · Sportivo San Lorenzo (F)1.2969% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.25
X2 1.02
12 1.08

Goluri

Sub 2.5 2.95
Peste 2.5 1.31

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Analiza de dinainte de meci

Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F) s-a jucat duminică, 2 august, în Campeonato Femenino, Women (Paraguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Recoleta (F) vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Sportivo San Lorenzo (F) n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 21-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Sportivo San Lorenzo (F) - Recoleta (F) 1-0, pe 21 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Sportivo San Lorenzo (F), la 1.29, cu egalul la 5.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.31, iar GG la 1.67.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Recoleta (F) și 2,7 pentru Sportivo San Lorenzo (F). Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Sportivo San Lorenzo (F) are 69% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.31 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.67 e peste cea corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)

Goluri estimate: 1,21 Recoleta (F) și 2,72 Sportivo San Lorenzo (F), total 3,93. 1X2 în model: 15% · 16% · 69%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-28,8%1-38,0%0-27,3%0-36,6%1-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Recoleta (F). Recoleta (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-1
Cornere1-15
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startSportivo San Lorenzo (F) · 1.29
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 23:15 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)?

În Campeonato Femenino, Women (Paraguay).

Cine era favorită în Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)?

Sportivo San Lorenzo (F) pleca favorită, la cota 1.29. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Recoleta (F) - Sportivo San Lorenzo (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.