Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Real Valladolid - Coria

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

Amicale intercluburi Final
Real Valladolid
EÎÎVÎ
Final4-1Pauză 2-0
Coria
VVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Real Valladolid 69%Egal 20%Coria 12%

Real Valladolid 4-1 Coria: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Real Valladolid 4-1 Coria (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Real Valladolid, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 4-1 avea 1,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (1-1) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Real Valladolidîn meciCoria
1
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Real Valladolid vs Coria

Real Valladolid marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Coria marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,2. La Real Valladolid, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Real Valladolidultimele 5Coria
0,80
Puncte / meci
2,60
0,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
0,2
1
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Real Valladolid și ultimele 5 Coria, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Real Valladolid1-1-3

E
Real Valladolid - Getafe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Almeria - Real Valladolid31.05.26 · LaLiga 2
1-0
Î
Real Valladolid - Deportivo La Coruna24.05.26 · LaLiga 2
0-2
V
Real Valladolid - Zaragoza09.05.26 · LaLiga 2
2-0
Î
Las Palmas - Real Valladolid03.05.26 · LaLiga 2
2-1

Coria4-1-0

V
Real Oviedo Vetusta - Coria31.05.26 · Segunda Federacion
0-1
V
Coria - Real Oviedo Vetusta24.05.26 · Segunda Federacion
3-0
V
Deportivo Maritimo - Coria17.05.26 · Segunda Federacion
0-1
E
Coria - Deportivo Maritimo09.05.26 · Segunda Federacion
0-0
V
RSD Alcala - Coria03.05.26 · Segunda Federacion
1-2

Ponturi Real Valladolid - Coria

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Real Valladolid1.3369% fără marjă
X · Egal4.6020% fără marjă
2 · Coria7.8012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.04
X2 3.05
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 2.15
GG Nu 1.63

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

Real Valladolid - Coria s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Real Valladolid vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Coria n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 7-1.

Casele o dau favorită pe Real Valladolid, la 1.33, cu egalul la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 2.15.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Real Valladolid și 1,0 pentru Coria. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.04, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 2.02 e peste cea corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Real Valladolid - Coria

Goluri estimate: 1,26 Real Valladolid și 0,97 Coria, total 2,23. 1X2 în model: 43% · 28% · 29%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-013,5%1-113,1%0-010,8%0-110,4%2-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Real Valladolid e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză2-0
Cornere1-1
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startReal Valladolid · 1.33
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Real Valladolid - Coria?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Real Valladolid - Coria?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Real Valladolid - Coria?

Real Valladolid pleca favorită, la cota 1.33. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Real Valladolid - Coria?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →