Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Real Salt Lake - Juarez

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Real Salt Lake
VVEEÎ
Final3-0Pauză 1-0
Juarez
ÎVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Real Salt Lake 53%Egal 25%Juarez 22%

Real Salt Lake 3-0 Juarez: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Real Salt Lake 3-0 Juarez (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Real Salt Lake, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 3-0 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Real Salt Lakeîn meciJuarez
3
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Real Salt Lake vs Juarez

Real Salt Lake marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Juarez marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. La Juarez, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Real Salt Lakeultimele 5Juarez
1,60
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Real Salt Lake și ultimele 5 Juarez, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Real Salt Lake2-2-1

V
Real Salt Lake - Juarez12.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-0
V
Real Salt Lake - Atlante09.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
4-0
E
UANL Tigres - Real Salt Lake05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-1
E1-1
Î2-1

Juarez2-0-3

Î
Real Salt Lake - Juarez12.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-0
V
Vancouver Whitecaps - Juarez08.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-3
V
Minnesota United - Juarez05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-2
Î
Juarez - UNAM Pumas01.08.26 · Liga MX - Apertura
1-5
Î
Guadalajara - Juarez26.07.26 · Liga MX - Apertura
1-0

Întâlniri directe Real Salt Lake - Juarez

Real Salt Lake 1Egal 0Juarez 0
V
Real Salt Lake - Juarez12.08.2026 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Real Salt Lake. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Real Salt Lake - Juarez

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Real Salt Lake1.8053% fără marjă
X · Egal3.8025% fără marjă
2 · Juarez4.3522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.19
X2 2.22
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.52
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.20

Cornere

Sub 9.5 2.10
Peste 9.5 1.66

Analiza de dinainte de meci

Real Salt Lake - Juarez s-a jucat miercuri, 12 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Real Salt Lake are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-4. Juarez vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Real Salt Lake - Juarez 3-0, pe 12 august 2026.

Real Salt Lake pleacă favorită, la cota 1.80. Egalul e la 3.80, iar Juarez la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Real Salt Lake și 1,1 pentru Juarez. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Real Salt Lake, modelul calculează 59%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.69). Peste 2.5 goluri are 61% în model, dar la 1.53 plătește sub cota corectă de 1.64. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.56, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Real Salt Lake - Juarez

Goluri estimate: 2,04 Real Salt Lake și 1,12 Juarez, total 3,16. 1X2 în model: 59% · 21% · 20%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%1-19,7%2-08,8%1-08,7%3-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Juarez. Juarez a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startReal Salt Lake · 1.80
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Real Salt Lake - Juarez?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 04:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Real Salt Lake - Juarez?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Real Salt Lake - Juarez?

Pe America First Field, în Sandy, Utah, miercuri, 12 august, ora 04:30 (ora României).

Cine era favorită în Real Salt Lake - Juarez?

Real Salt Lake pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Real Salt Lake - Juarez?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.