Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Real Bedford - St Albans City

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Real Bedford
VVÎEV
Final4-4Pauză 1-2
St Albans City
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Real Bedford 40%Egal 25%St Albans City 34%

Real Bedford 4-4 St Albans City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Real Bedford 4-4 St Albans City (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 8 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 4-4 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (0-5) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Real Bedfordîn meciSt Albans City
0
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Real Bedford vs St Albans City

Real Bedford marchează 3,2 goluri pe meci și primește 3,4. St Albans City marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Real Bedford, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Real Bedfordultimele 5St Albans City
2,00
Puncte / meci
1,80
3,2
Goluri marcate / meci
2,4
3,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Real Bedford și ultimele 5 St Albans City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Real Bedford3-1-1

V
Bedford Town - Real Bedford24.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Berkhamsted - Real Bedford18.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Real Bedford - Boreham Wood14.07.26 · Amicale intercluburi
2-8
E
Real Bedford - Harborough Town11.07.26 · Amicale intercluburi
4-4
V
Real Bedford - Kettering Town29.04.26 · Southern League - PD Central
3-1

St Albans City3-0-2

V
St Albans City - Berkhamsted21.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
V
Bedfont Sports - St Albans City14.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Carshalton Athletic - St Albans City25.04.26 · Isthmian League - PD
1-0
V
St Albans City - Canvey Island18.04.26 · Isthmian League - PD
4-1
Î
St Albans City - Aveley11.04.26 · Isthmian League - PD
0-1

Ponturi Real Bedford - St Albans City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Real Bedford2.2740% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · St Albans City2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.54
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.63
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Real Bedford - St Albans City s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Real Bedford are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 16-17. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. St Albans City vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 4.

Casele văd un meci echilibrat: 2.27 pentru gazde, 2.67 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.44.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Real Bedford și 2,2 pentru St Albans City. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Real Bedford are 33%, St Albans City 47%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.46 e peste cea corectă (1.30). Ambele marchează (GG) merită privit: 75% în model, iar 1.44 plătește peste cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Real Bedford - St Albans City

Goluri estimate: 1,84 Real Bedford și 2,22 St Albans City, total 4,06. 1X2 în model: 33% · 20% · 47%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
20%4
38%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

1-27,8%2-27,2%1-17,0%2-16,5%1-35,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Real Bedford. Real Bedford a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,9 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-4
Pauză1-2
Cornere0-5
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startReal Bedford · 2.27
Goluri estimate~4,1
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Real Bedford - St Albans City?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 4-4.

În ce competiție s-a jucat Real Bedford - St Albans City?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Real Bedford - St Albans City?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-4.

Câte goluri s-au marcat în Real Bedford - St Albans City?

8 goluri, scor final 4-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →