Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

RC Warwick - Hitchin Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
RC Warwick
VÎEÎE
Final1-1
Hitchin Town
EÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
RC Warwick 47%Egal 27%Hitchin Town 26%

RC Warwick 1-1 Hitchin Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat RC Warwick 1-1 Hitchin Town. Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 1-1 avea 11,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

RC Warwickîn meciHitchin Town
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici RC Warwick vs Hitchin Town

RC Warwick marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Hitchin Town marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
RC Warwickultimele 5Hitchin Town
1,00
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri RC Warwick și ultimele 5 Hitchin Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

RC Warwick1-2-2

V
Stamford - RC Warwick15.08.26 · Southern League - PD Central
1-2
Î
Banbury United - RC Warwick11.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
E
RC Warwick - Peterborough Sports08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Rushden & Diamonds - RC Warwick01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Coleshill T. - RC Warwick25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Hitchin Town1-1-3

E
Hitchin Town - Redditch United15.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Hitchin Town - Needham Market11.08.26 · Southern League - PD Central
1-3
Î
Rushall Olympic - Hitchin Town08.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
V
Royston Town - Hitchin Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Hitchin Town - Dagenham & Redbridge14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Ponturi RC Warwick - Hitchin Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · RC Warwick1.9547% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Hitchin Town3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.77
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.47

Analiza de dinainte de meci

RC Warwick - Hitchin Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

RC Warwick vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Hitchin Town are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

Casele o dau favorită pe RC Warwick, la 1.95, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru RC Warwick și 1,2 pentru Hitchin Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.24 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.17, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități RC Warwick - Hitchin Town

Goluri estimate: 1,60 RC Warwick și 1,21 Hitchin Town, total 2,81. 1X2 în model: 46% · 25% · 29%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-09,6%2-19,3%2-07,7%0-17,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hitchin Town. Hitchin Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. RC Warwick e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startRC Warwick · 1.95
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat RC Warwick - Hitchin Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat RC Warwick - Hitchin Town?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Cine era favorită în RC Warwick - Hitchin Town?

RC Warwick pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în RC Warwick - Hitchin Town?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →