Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

BraziliaBrazilia · Brasileiro U20

RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20

Statistici și rezultat final · joi, 23 iulie

BraziliaBrasileiro U20 · Brazilia Final
RB Bragantino U20
VVVVV
Final3-3Pauză 1-1
Palmeiras SP U20
EVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
RB Bragantino U20 35%Egal 33%Palmeiras SP U20 32%

RB Bragantino U20 3-3 Palmeiras SP U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat RB Bragantino U20 3-3 Palmeiras SP U20 (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 3-3 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 6 cartonașe galbene (4-2).

RB Bragantino U20în meciPalmeiras SP U20
2
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici RB Bragantino U20 vs Palmeiras SP U20

RB Bragantino U20 marchează 3,6 goluri pe meci și primește 0,8. Palmeiras SP U20 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. La RB Bragantino U20, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: RB Bragantino U20 3, egal 2, Palmeiras SP U20 1.

~3,8goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
RB Bragantino U20ultimele 5Palmeiras SP U20
3,00
Puncte / meci
2,20
3,6
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
0,8
5
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri RB Bragantino U20 și ultimele 5 Palmeiras SP U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

RB Bragantino U205-0-0

V
RB Bragantino U20 - Porto Foot Ball U2018.07.26 · Paulista U20
3-1
V
RB Bragantino U20 - Athletico PR U2016.07.26 · Brasileiro U20
3-1
V
XV de Jau U20 - RB Bragantino U2012.07.26 · Paulista U20
1-7
V
Athletico PR U20 - RB Bragantino U2008.07.26 · Brasileiro U20
0-1
V
Referencia SP U20 - RB Bragantino U2005.07.26 · Paulista U20
1-4

Palmeiras SP U203-2-0

E
Flamengo SP U20 - Palmeiras SP U2019.07.26 · Paulista U20
1-1
V
Palmeiras SP U20 - Corinthians U2016.07.26 · Brasileiro U20
3-1
E
Palmeiras SP U20 - Capivariano U2011.07.26 · Paulista U20
2-2
V
Corinthians U20 - Palmeiras SP U2008.07.26 · Brasileiro U20
0-1
V
Porto Foot Ball U20 - Palmeiras SP U2005.07.26 · Paulista U20
0-1

Întâlniri directe RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20

RB Bragantino U20 3Egal 2Palmeiras SP U20 1
Î
Palmeiras SP U20 - RB Bragantino U2008.04.2026 · pauză 0-2
3-2
V
Palmeiras SP U20 - RB Bragantino U2015.05.2024 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva RB Bragantino U20. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · RB Bragantino U202.5535% fără marjă
X · Egal2.7033% fără marjă
2 · Palmeiras SP U202.8032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.38
12 1.35

Goluri

Sub 2.5 4.30
Peste 2.5 1.12

Analiza de dinainte de meci

RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20 s-a jucat joi, 23 iulie, în Brasileiro U20 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

RB Bragantino U20 n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 18 goluri și a primit 4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Palmeiras SP U20 n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-4.

În ultimele 6 întâlniri directe, RB Bragantino U20 a câștigat de 3 ori, Palmeiras SP U20 o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Palmeiras SP U20 - RB Bragantino U20 3-2, pe 8 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: RB Bragantino U20 are cota 2.55, Palmeiras SP U20 2.80. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.12.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru RB Bragantino U20 și 1,6 pentru Palmeiras SP U20. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie RB Bragantino U20: 50% în model, cota corectă ar fi 2.00. Casele dau 2.55, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.12 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Ambele marchează (GG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20

Goluri estimate: 2,18 RB Bragantino U20 și 1,64 Palmeiras SP U20, total 3,82. 1X2 în model: 50% · 21% · 29%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

2-18,5%1-17,8%2-27,0%1-26,4%3-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 4,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză1-1
Cornere2-5
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startRB Bragantino U20 · 2.55
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20?

S-a jucat joi, 23 iulie, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20?

În Brasileiro U20 (Brazilia).

Cine era favorită în RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în RB Bragantino U20 - Palmeiras SP U20?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.