Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 1.Division

Raufoss - Stabaek

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Norvegia1.Division · Norvegia Final
Raufoss
VVÎVÎ
Final0-2Pauză 0-0
Stabaek
VVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Raufoss 21%Egal 21%Stabaek 57%

Raufoss 0-2 Stabaek: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Raufoss 0-2 Stabaek (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 65% pentru victoria lui Stabaek, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 30%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 0-2 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (4-13) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Raufossîn meciStabaek
4
Cornere
13
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Raufoss vs Stabaek

Raufoss marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Stabaek marchează 3,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Raufoss, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Raufoss 3, egal 1, Stabaek 1.

~3,7goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Raufossultimele 5Stabaek
1,80
Puncte / meci
2,40
1,4
Goluri marcate / meci
3,2
2,2
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Raufoss și ultimele 5 Stabaek, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Raufoss3-0-2

V
Moss - Raufoss26.07.26 · 1.Division
1-2
V
Raufoss - Strommen03.07.26 · 1.Division
1-0
Î
Sandnes - Raufoss27.06.26 · 1.Division
3-0
V
Raufoss - Sogndal21.06.26 · 1.Division
3-1
Î
Stromsgodset - Raufoss14.06.26 · 1.Division
6-1

Stabaek4-0-1

V
Stabaek - Hodd27.07.26 · 1.Division
6-0
V
Ranheim - Stabaek03.07.26 · 1.Division
2-5
V
Stabaek - Bryne27.06.26 · 1.Division
2-0
Î
Strommen - Stabaek21.06.26 · 1.Division
1-0
V
Stabaek - Egersund14.06.26 · 1.Division
3-1

Întâlniri directe Raufoss - Stabaek

Raufoss 3Egal 1Stabaek 1
V
Stabaek - Raufoss16.05.2026 · pauză 0-2
1-2
Î
Stabaek - Raufoss21.09.2025 · pauză 1-0
3-0
V
Raufoss - Stabaek24.05.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Stabaek - Raufoss16.09.2024 · pauză 0-1
1-2
E
Raufoss - Stabaek20.07.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Raufoss. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Raufoss - Stabaek

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Raufoss4.3021% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · Stabaek1.6157% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.25
X2 1.16
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.90
Peste 2.5 1.36

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.78
Pauză peste 1.5 1.92

Cornere

Sub 9.5 2.70
Peste 9.5 1.41

Analiza de dinainte de meci

Raufoss - Stabaek s-a jucat duminică, 2 august, în 1.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Raufoss are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Stabaek vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 16 goluri și a primit 4.

În ultimele 5 întâlniri directe, Raufoss a câștigat de 3 ori, Stabaek o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Stabaek - Raufoss 1-2, pe 16 mai 2026.

Stabaek pleacă favorită, la cota 1.61. Egalul e la 4.30, iar Raufoss la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.36, iar GG la 1.44.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Raufoss și 2,5 pentru Stabaek. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Stabaek are 65% în model, iar 1.61 e aproape de cota corectă (1.54). Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.36 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.44 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Raufoss - Stabaek

Goluri estimate: 1,20 Raufoss și 2,45 Stabaek, total 3,65. 1X2 în model: 17% · 18% · 65%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%0-27,8%1-17,6%1-37,6%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Raufoss. Raufoss a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere4-13
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startStabaek · 1.61
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Raufoss - Stabaek?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 18:15 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Raufoss - Stabaek?

În 1.Division (Norvegia).

Cine era favorită în Raufoss - Stabaek?

Stabaek pleca favorită, la cota 1.61. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Raufoss - Stabaek?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din 1.Division

Toată liga →