Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Rangers - West Ham

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

Amicale intercluburi Final
Rangers
VVÎÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
West Ham
VEVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Rangers 37%Egal 25%West Ham 37%

Rangers 0-0 West Ham: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rangers 0-0 West Ham (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 0-0 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Rangersîn meciWest Ham
4
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rangers vs West Ham

Rangers marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. West Ham marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. La Rangers, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rangersultimele 5West Ham
1,20
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
2,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Rangers și ultimele 5 West Ham, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rangers2-0-3

V
Rangers - Saint Etienne22.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Falkirk - Rangers16.05.26 · Premiership
2-5
Î
Rangers - Hibernian13.05.26 · Premiership
1-2
Î
Celtic - Rangers10.05.26 · Premiership
3-1
Î
Hearts - Rangers04.05.26 · Premiership
2-1

West Ham2-1-2

V
Stevenage - West Ham22.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
E
Southend United - West Ham18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
West Ham - Leeds United24.05.26 · Premier League
3-0
Î
Newcastle - West Ham17.05.26 · Premier League
3-1
Î
West Ham - Arsenal10.05.26 · Premier League
0-1

Ponturi Rangers - West Ham

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rangers2.5037% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · West Ham2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.49
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Rangers - West Ham s-a jucat duminică, 26 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Rangers are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. West Ham vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 5.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.70 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.44.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Rangers și 1,8 pentru West Ham. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Rangers are 33%, West Ham 44%. Peste 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.44 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rangers - West Ham

Goluri estimate: 1,55 Rangers și 1,80 West Ham, total 3,35. 1X2 în model: 33% · 23% · 44%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-28,8%2-17,6%2-26,8%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rangers. Rangers a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-6
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startRangers · 2.50
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rangers - West Ham?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Rangers - West Ham?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Rangers - West Ham?

Pe Stadionul Ibrox, în Glasgow, duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Rangers - West Ham?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Rangers - West Ham?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →