Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Radcliffe - Spalding United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Radcliffe
ÎEEÎV
Final0-2Pauză 0-0
Spalding United
VVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Radcliffe 40%Egal 25%Spalding United 34%

Radcliffe 0-2 Spalding United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Radcliffe 0-2 Spalding United (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Spalding United, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-2 avea 5,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (3-8) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Radcliffeîn meciSpalding United
3
Cornere
8
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Radcliffe vs Spalding United

Radcliffe marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Spalding United marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Radcliffeultimele 5Spalding United
1,00
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Radcliffe și ultimele 5 Spalding United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Radcliffe1-2-2

Î
Bury - Radcliffe01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Radcliffe - Barrow21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Shrewsbury Town - Radcliffe17.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Mossley AFC - Radcliffe11.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Flixton FC - Radcliffe07.07.26 · Amicale intercluburi
3-5

Spalding United2-2-1

V
Chelmsford City - Spalding United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Spalding United - Halesowen Town29.04.26 · Southern League - PD Central
1-0
E
Worcester - Spalding United25.04.26 · Southern League - PD Central
4-4
E
Leiston - Spalding United18.04.26 · Southern League - PD Central
2-2
Î
Spalding United - Stratford Town11.04.26 · Southern League - PD Central
1-3

Ponturi Radcliffe - Spalding United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Radcliffe2.2740% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Spalding United2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.51
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Radcliffe - Spalding United s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Radcliffe are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Spalding United vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9.

Casele văd un meci echilibrat: 2.27 pentru gazde, 2.67 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Radcliffe și 1,5 pentru Spalding United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Radcliffe are 38%, Spalding United 38%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.55 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 62% în model, dar la 1.51 plătește sub cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Radcliffe - Spalding United

Goluri estimate: 1,55 Radcliffe și 1,53 Spalding United, total 3,08. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-18,4%1-28,3%1-07,1%0-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Spalding United. Spalding United a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere3-8
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startRadcliffe · 2.27
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Radcliffe - Spalding United?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Radcliffe - Spalding United?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Radcliffe - Spalding United?

Pe Neuven Stadium, în Radcliffe, Greater Manchester, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Radcliffe - Spalding United?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Radcliffe - Spalding United?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →