Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Radcliffe - Morecambe

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Radcliffe
ÎÎÎÎE
Final2-1Pauză 0-0
Morecambe
ÎÎEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Radcliffe 27%Egal 27%Morecambe 47%

Radcliffe 2-1 Morecambe: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Radcliffe 2-1 Morecambe (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui Radcliffe, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 2-1 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 9 cartonașe galbene (5-4).

Radcliffeîn meciMorecambe
3
Cornere
2
5
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Radcliffe vs Morecambe

Radcliffe marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. Morecambe marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Morecambe, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Radcliffeultimele 5Morecambe
0,20
Puncte / meci
0,40
0,4
Goluri marcate / meci
0,4
2,0
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Radcliffe și ultimele 5 Morecambe, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Radcliffe0-1-4

Î
Hereford - Radcliffe18.08.26 · National League - Nord
3-0
Î
Macclesfield - Radcliffe15.08.26 · National League - Nord
2-1
Î
Radcliffe - Spalding United08.08.26 · National League - Nord
0-2
Î
Bury - Radcliffe01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Radcliffe - Barrow21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Morecambe0-2-3

Î
Morecambe - South Shields18.08.26 · National League - Nord
0-1
Î
Harborough Town - Morecambe15.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Morecambe - Spennymoor Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
Î
Morecambe - Barrow01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Morecambe - Fylde28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Ponturi Radcliffe - Morecambe

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Radcliffe3.4027% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Morecambe1.9747% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.62
X2 1.32
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Radcliffe - Morecambe s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Radcliffe n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-10. Morecambe n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

Morecambe pleacă favorită, la cota 1.97. Egalul e la 3.45, iar Radcliffe la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Radcliffe și 1,5 pentru Morecambe. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.32 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 2.30 e peste cea corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Radcliffe - Morecambe

Goluri estimate: 1,01 Radcliffe și 1,49 Morecambe, total 2,50. 1X2 în model: 26% · 26% · 48%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-112,2%1-29,2%0-29,1%1-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Radcliffe. Radcliffe a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Radcliffe. Radcliffe a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Atac anemic: Morecambe. Morecambe a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Morecambe e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene5-4
Favorită la startMorecambe · 1.97
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Radcliffe - Morecambe?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Radcliffe - Morecambe?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Radcliffe - Morecambe?

Pe Neuven Stadium, în Radcliffe, Greater Manchester, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Radcliffe - Morecambe?

Morecambe pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Radcliffe - Morecambe?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →