Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Radcliffe - Barrow

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Radcliffe
EÎVVV
Final0-0Pauză 0-0
Barrow
VVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Radcliffe 21%Egal 24%Barrow 56%

Radcliffe 0-0 Barrow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Radcliffe 0-0 Barrow (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-0 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Radcliffeîn meciBarrow
3
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Radcliffe vs Barrow

Radcliffe marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Barrow marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Radcliffe, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Radcliffeultimele 5Barrow
2,00
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Radcliffe și ultimele 5 Barrow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Radcliffe3-1-1

E
Shrewsbury Town - Radcliffe17.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Mossley AFC - Radcliffe11.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Flixton FC - Radcliffe07.07.26 · Amicale intercluburi
3-5
V
Glossop NE - Radcliffe04.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Radcliffe - Macclesfield25.04.26 · National League - Nord
1-0

Barrow3-0-2

V
Barrow - Mansfield Town18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3
V
Barrow - Workington11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Holker Old Boys - Barrow04.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Barrow - Newport County02.05.26 · League Two
1-2
Î
Cambridge United - Barrow25.04.26 · League Two
3-0

Ponturi Radcliffe - Barrow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Radcliffe4.4521% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Barrow1.6456% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.05
X2 1.17
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.15

Cornere

Sub 9.5 1.64
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Radcliffe - Barrow s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Radcliffe vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Barrow are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8.

Casele o dau favorită pe Barrow, la 1.64, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Radcliffe și 1,6 pentru Barrow. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.51 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.55, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Radcliffe - Barrow

Goluri estimate: 1,32 Radcliffe și 1,64 Barrow, total 2,96. 1X2 în model: 31% · 24% · 45%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-29,2%0-18,5%2-17,4%0-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Barrow. Barrow a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startBarrow · 1.64
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Radcliffe - Barrow?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Radcliffe - Barrow?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Radcliffe - Barrow?

Pe Neuven Stadium, în Radcliffe, Greater Manchester, marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Radcliffe - Barrow?

Barrow pleca favorită, la cota 1.64. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Radcliffe - Barrow?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →