Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

LuxemburgLuxemburg · National Division

Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

LuxemburgNational Division · Luxemburg Final
Final5-1Pauză 4-1
UN Kaerjeng 97
ÎÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Racing Union Luxembourg 49%Egal 26%UN Kaerjeng 97 25%

Racing Union Luxembourg 5-1 UN Kaerjeng 97: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Racing Union Luxembourg 5-1 UN Kaerjeng 97 (pauză 4-1). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Racing Union Luxembourg, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 5-1 avea 1,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Racing Union Luxembourgîn meciUN Kaerjeng 97
6
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Racing Union Luxembourg vs UN Kaerjeng 97

Racing Union Luxembourg marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,6. UN Kaerjeng 97 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Racing Union Luxembourg, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, UN Kaerjeng 97 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Racing Union Luxembourgultimele 5UN Kaerjeng 97
1,80
Puncte / meci
1,20
3,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Racing Union Luxembourg și ultimele 5 UN Kaerjeng 97, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Racing Union Luxembourg3-0-2

V
Maastricht - Racing Union Luxembourg18.07.26 · Amicale intercluburi
2-7
Î
Metz - Racing Union Luxembourg11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Racing Union Luxembourg - Rodange 9123.05.26 · National Division
6-1
V
Hostert - Racing Union Luxembourg17.05.26 · National Division
0-1
Î
Mamer 32 - Racing Union Luxembourg10.05.26 · National Division
3-2

UN Kaerjeng 972-0-3

Î
UN Kaerjeng 97 - Jeunesse Esch23.05.26 · National Division
0-2
Î
Differdange 03 - UN Kaerjeng 9717.05.26 · National Division
2-0
V
UN Kaerjeng 97 - Jeunesse Canach10.05.26 · National Division
1-0
V
Rodange 91 - UN Kaerjeng 9703.05.26 · National Division
0-3
Î
UN Kaerjeng 97 - Racing Union Luxembourg26.04.26 · National Division
2-5

Întâlniri directe Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97

Racing Union Luxembourg 2Egal 1UN Kaerjeng 97 0
V
UN Kaerjeng 97 - Racing Union Luxembourg26.04.2026 · pauză 0-2
2-5
E
Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 9702.11.2025 · pauză 1-0
1-1
V
UN Kaerjeng 97 - Racing Union Luxembourg18.05.2024 · pauză 1-3
1-4

V/E/Î din perspectiva Racing Union Luxembourg. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Racing Union Luxembourg1.8349% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · UN Kaerjeng 973.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.17
X2 1.90
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97 s-a jucat duminică, 2 august, în National Division (Luxemburg). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Racing Union Luxembourg vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 17 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, UN Kaerjeng 97 are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-9.

În ultimele 3 întâlniri directe, Racing Union Luxembourg a câștigat de 2 ori, UN Kaerjeng 97 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,7 goluri în medie. Ultima: UN Kaerjeng 97 - Racing Union Luxembourg 2-5, pe 26 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Racing Union Luxembourg, la 1.83, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Racing Union Luxembourg și 1,3 pentru UN Kaerjeng 97. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 57% la victorie, față de 49%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Racing Union Luxembourg, modelul calculează 57%. Cota de 1.83 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri merită privit: 67% în model, iar 1.70 plătește peste cota corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.66, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97

Goluri estimate: 2,15 Racing Union Luxembourg și 1,28 UN Kaerjeng 97, total 3,43. 1X2 în model: 57% · 21% · 22%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-18,9%2-07,5%1-07,0%3-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Racing Union Luxembourg. Racing Union Luxembourg a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: UN Kaerjeng 97. UN Kaerjeng 97 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,7 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-1
Pauză4-1
Cornere6-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startRacing Union Luxembourg · 1.83
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-1.

În ce competiție s-a jucat Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97?

În National Division (Luxemburg).

Unde s-a jucat Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97?

Pe Stade Achille Hammerel, în Lëtzebuerg (Luxembourg), duminică, 2 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97?

Racing Union Luxembourg pleca favorită, la cota 1.83. Meciul s-a terminat 5-1.

Câte goluri s-au marcat în Racing Union Luxembourg - UN Kaerjeng 97?

6 goluri, scor final 5-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din National Division

Toată liga →