Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Racing Santander - Alaves

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Amicale intercluburi Final
Racing Santander
ÎÎÎEV
Final1-1
Alaves
VVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Racing Santander 35%Egal 26%Alaves 39%

Racing Santander 1-1 Alaves: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Racing Santander 1-1 Alaves. Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-1 avea 11,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Racing Santanderîn meciAlaves
6
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Racing Santander vs Alaves

Racing Santander marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. Alaves marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Racing Santanderultimele 5Alaves
0,80
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
2,0
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Racing Santander și ultimele 5 Alaves, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Racing Santander1-1-3

Î
Wolverhampton - Racing Santander01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Racing Santander - Athletic Bilbao29.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Osasuna - Racing Santander24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Racing Santander - Real Sociedad18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Racing Santander - Cadiz31.05.26 · LaLiga 2
4-1

Alaves3-1-1

V
Alaves - Castellon31.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Girona - Alaves25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Alaves - Eibar18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Alaves - Rayo Vallecano23.05.26 · LaLiga
1-2
V
Real Oviedo - Alaves17.05.26 · LaLiga
0-1

Întâlniri directe Racing Santander - Alaves

Racing Santander 0Egal 1Alaves 0
E0-0

V/E/Î din perspectiva Racing Santander. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Racing Santander - Alaves

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Racing Santander2.7035% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Alaves2.4039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.43
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Racing Santander - Alaves s-a jucat vineri, 7 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Racing Santander vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Alaves are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-3.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Racing Santander - Alaves 0-0, pe 17 iulie 2024.

La case, diferența e mică: Racing Santander are cota 2.70, Alaves 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Racing Santander și 1,6 pentru Alaves. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Casele dau 1.43, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Racing Santander - Alaves

Goluri estimate: 1,12 Racing Santander și 1,62 Alaves, total 2,74. 1X2 în model: 26% · 25% · 49%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%0-110,5%1-29,5%0-28,5%1-07,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Racing Santander. Racing Santander a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere6-6
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startAlaves · 2.40
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Racing Santander - Alaves?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Racing Santander - Alaves?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Racing Santander - Alaves?

Pe El Sardinero, în Santander, vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României).

Cine era favorită în Racing Santander - Alaves?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Racing Santander - Alaves?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →