Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

Racing Montevideo - Central Espanol

Statistici și rezultat final · miercuri, 9 septembrie

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Racing Montevideo
ÎVVEV
Final2-4Pauză 1-1
Central Espanol
EVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Racing Montevideo 53%Egal 28%Central Espanol 19%

Racing Montevideo 2-4 Central Espanol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Racing Montevideo 2-4 Central Espanol (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Central Espanol, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG a ieșit (39%). Scorul exact 2-4 avea 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Racing Montevideoîn meciCentral Espanol
6
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Racing Montevideo vs Central Espanol

Racing Montevideo marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. Central Espanol marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Racing Montevideo, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Racing Montevideoultimele 5Central Espanol
2,00
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Racing Montevideo și ultimele 5 Central Espanol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Racing Montevideo3-1-1

Î
Cerro CA - Racing Montevideo06.09.26 · Primera Division
1-0
V
Club Oriental - Racing Montevideo04.09.26 · Copa Uruguay
1-2
V
Racing Montevideo - Albion FC (URU)31.08.26 · Primera Division
1-0
E
Danubio - Racing Montevideo23.08.26 · Primera Division
0-0
V
Racing Montevideo - Nacional Montevideo15.08.26 · Primera Division
2-0

Central Espanol1-1-3

E
Central Espanol - Defensor Sporting06.09.26 · Primera Division
1-1
V3-0
Î
Montevideo Wanderers - Central Espanol29.08.26 · Primera Division
3-0
Î
Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras22.08.26 · Primera Division
0-1
Î
CA Penarol - Central Espanol17.08.26 · Primera Division
2-1

Întâlniri directe Racing Montevideo - Central Espanol

Racing Montevideo 0Egal 1Central Espanol 1
E
Central Espanol - Racing Montevideo06.06.2026 · pauză 0-0
1-1
Î
Central Espanol - Racing Montevideo10.05.2026 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Racing Montevideo. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Racing Montevideo - Central Espanol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Racing Montevideo1.7053% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Central Espanol4.6019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.97
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.32

Ambele marchează

GG Da 2.25
GG Nu 1.58

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.24
Pauză peste 1.5 3.35

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Racing Montevideo - Central Espanol s-a jucat miercuri, 9 septembrie, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Racing Montevideo vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Central Espanol are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Racing Montevideo a câștigat niciodată, Central Espanol o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Central Espanol - Racing Montevideo 1-1, pe 6 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Racing Montevideo, la 1.70, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.32, iar GG la 2.25.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Racing Montevideo și 0,8 pentru Central Espanol. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Racing Montevideo, modelul calculează 51%. Cota de 1.70 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 65% în model, iar 1.52 e aproape de cota corectă (1.54). Nu marchează ambele (NG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.58 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Racing Montevideo - Central Espanol

Goluri estimate: 1,34 Racing Montevideo și 0,75 Central Espanol, total 2,09. 1X2 în model: 51% · 28% · 21%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-016,6%0-012,4%1-112,4%2-011,1%0-19,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-1
Cornere6-5
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startRacing Montevideo · 1.70
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Racing Montevideo - Central Espanol?

S-a jucat miercuri, 9 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Racing Montevideo - Central Espanol?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Cine era favorită în Racing Montevideo - Central Espanol?

Racing Montevideo pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Racing Montevideo - Central Espanol?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →