Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Quorn FC - Banbury United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Quorn FC
EVÎÎE
Final0-0
Banbury United
VEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Quorn FC 36%Egal 27%Banbury United 37%

Quorn FC 0-0 Banbury United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Quorn FC 0-0 Banbury United. Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 0-0 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Quorn FC vs Banbury United

Quorn FC marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. Banbury United marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Quorn FC, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Quorn FCultimele 5Banbury United
1,00
Puncte / meci
2,60
1,6
Goluri marcate / meci
2,0
2,4
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Quorn FC și ultimele 5 Banbury United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Quorn FC1-2-2

E
Quorn FC - Harborough Town25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Matlock Town - Quorn FC14.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Quorn FC - Barwell04.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Redditch United - Quorn FC25.04.26 · Southern League - PD Central
5-0
E
Quorn FC - Needham Market18.04.26 · Southern League - PD Central
2-2

Banbury United4-1-0

V
Rushden & Diamonds - Banbury United24.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Banbury United - Potters Bar Town18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Banbury United - Easington Sports14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Coventry United - Banbury United11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Needham Market - Banbury United25.04.26 · Southern League - PD Central
0-2

Întâlniri directe Quorn FC - Banbury United

Quorn FC 1Egal 0Banbury United 1
V2-0
Î
Banbury United - Quorn FC15.11.2025 · pauză 2-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Quorn FC. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Quorn FC - Banbury United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Quorn FC2.5736% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Banbury United2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.43
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Quorn FC - Banbury United s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Quorn FC are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Banbury United n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 10 goluri și a primit 4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Quorn FC a câștigat o dată, Banbury United o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Quorn FC - Banbury United 2-0, pe 14 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.57 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Quorn FC și 1,8 pentru Banbury United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.43 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 61% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.64). Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.60 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Quorn FC - Banbury United

Goluri estimate: 1,31 Quorn FC și 1,82 Banbury United, total 3,13. 1X2 în model: 28% · 23% · 49%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%1-29,5%0-18,0%0-27,2%2-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Quorn FC. Quorn FC a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Favorită la startBanbury United · 2.50
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Quorn FC - Banbury United?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Quorn FC - Banbury United?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Quorn FC - Banbury United?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Quorn FC - Banbury United?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →