Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Quilmes - Colegiales

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Quilmes
ÎÎVÎV
Final0-1Pauză 0-0
Colegiales
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Quilmes 48%Egal 32%Colegiales 19%

Quilmes 0-1 Colegiales: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Quilmes 0-1 Colegiales (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Colegiales, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-1 avea 13,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 5 cartonașe galbene (5-0).

Quilmesîn meciColegiales
6
Cornere
3
5
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Quilmes vs Colegiales

Quilmes marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Colegiales marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 4 întâlniri directe: Quilmes 1, egal 0, Colegiales 3.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Quilmesultimele 5Colegiales
1,20
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Quilmes și ultimele 5 Colegiales, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Quilmes2-0-3

Î
Quilmes - Colegiales27.07.26 · Primera Nacional
0-1
Î
Ferrocarril Midland - Quilmes12.07.26 · Primera Nacional
1-0
V
Quilmes - CA Atlanta05.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
Colegiales - Quilmes20.06.26 · Primera Nacional
3-1
V
Quilmes - Gimnasia y Tiro13.06.26 · Primera Nacional
1-0

Colegiales3-0-2

V
Quilmes - Colegiales27.07.26 · Primera Nacional
0-1
Î
CA Atlanta - Colegiales14.07.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Colegiales - Gimnasia y Tiro04.07.26 · Primera Nacional
1-2
V
Colegiales - Quilmes20.06.26 · Primera Nacional
3-1
V
Colegiales - San Martin Tucuman13.06.26 · Primera Nacional
2-0

Întâlniri directe Quilmes - Colegiales

Quilmes 1Egal 0Colegiales 3
Î
Quilmes - Colegiales27.07.2026 · pauză 0-0
0-1
Î
Colegiales - Quilmes20.06.2026 · pauză 1-0
3-1
Î
Colegiales - Quilmes26.07.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Quilmes - Colegiales27.03.2025 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Quilmes. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Quilmes - Colegiales

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Quilmes1.9248% fără marjă
X · Egal2.8732% fără marjă
2 · Colegiales4.8519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.78
12 1.38

Goluri

Peste 1.5 1.70
Sub 2.5 1.31
Peste 2.5 3.15

Ambele marchează

GG Da 2.67
GG Nu 1.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.19
Pauză peste 1.5 4.25

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Quilmes - Colegiales s-a jucat luni, 27 iulie, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Quilmes are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Colegiales vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4.

În ultimele 4 întâlniri directe, Quilmes a câștigat o dată, Colegiales de 3 ori. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: Quilmes - Colegiales 0-1, pe 27 iulie 2026.

Quilmes pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 2.87, iar Colegiales la 4.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.15, iar GG la 2.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Quilmes și 1,0 pentru Colegiales. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 48%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Quilmes are 35%, Colegiales 34%. Sub 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.31, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.42 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Quilmes - Colegiales

Goluri estimate: 1,01 Quilmes și 0,98 Colegiales, total 1,99. 1X2 în model: 35% · 31% · 34%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-013,8%0-013,7%1-113,5%0-113,4%2-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene5-0
Favorită la startQuilmes · 1.92
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Quilmes - Colegiales?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Quilmes - Colegiales?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat Quilmes - Colegiales?

Pe Estadio Centenario Ciudad de Quilmes, în Quilmes, Provincia de Buenos Aires, luni, 27 iulie, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Quilmes - Colegiales?

Quilmes pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Quilmes - Colegiales?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →