Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Quilmes - CA Temperley

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Quilmes
ÎÎVEV
Final0-1Pauză 0-0
CA Temperley
VVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Quilmes 18%Egal 71%CA Temperley 11%

Quilmes 0-1 CA Temperley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Quilmes 0-1 CA Temperley (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui CA Temperley, iar cotele fără marjă 11%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-1 avea 13,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (3-1) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Quilmesîn meciCA Temperley
3
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Quilmes vs CA Temperley

Quilmes marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. CA Temperley marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Quilmes, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Quilmes nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Quilmesultimele 5CA Temperley
1,40
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Quilmes și ultimele 5 CA Temperley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Quilmes2-1-2

Î
Quilmes - CA Temperley31.08.26 · Primera Nacional
0-1
Î
CD Maipu - Quilmes23.08.26 · Primera Nacional
1-0
V
Quilmes - San Telmo16.08.26 · Primera Nacional
3-0
E
Quilmes - Almagro09.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Quilmes - Gimnasia y Esgrima Jujuy06.08.26 · Primera Nacional
2-0

CA Temperley3-0-2

V
Quilmes - CA Temperley31.08.26 · Primera Nacional
0-1
V
CA Temperley - Ferrocarril Midland23.08.26 · Primera Nacional
2-1
V
CA Temperley - Los Andes17.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
CA Atlanta - CA Temperley09.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
CA Temperley - Gimnasia y Tiro02.08.26 · Primera Nacional
1-2

Întâlniri directe Quilmes - CA Temperley

Quilmes 0Egal 1CA Temperley 2
Î
Quilmes - CA Temperley31.08.2026 · pauză 0-0
0-1
E
CA Temperley - Quilmes12.04.2026 · pauză 2-1
3-3
Î
CA Temperley - Quilmes22.06.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Quilmes. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Quilmes - CA Temperley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Quilmes5.1518% fără marjă
X · Egal1.3071% fără marjă
2 · CA Temperley8.0011% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Quilmes - CA Temperley s-a jucat luni, 31 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Quilmes are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. CA Temperley vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4.

În ultimele 3 întâlniri directe, Quilmes a câștigat niciodată, CA Temperley de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Quilmes - CA Temperley 0-1, pe 31 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 5.15 pentru gazde, 8.00 pentru oaspeți și 1.30 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Quilmes și 1,0 pentru CA Temperley. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 35% la victorie, față de 18%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Quilmes are 35%, CA Temperley 34%. Sub 2.5 goluri: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Nu marchează ambele (NG): 60% în model, adică o cotă corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Quilmes - CA Temperley

Goluri estimate: 1,00 Quilmes și 1,00 CA Temperley, total 2,00. 1X2 în model: 35% · 31% · 34%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-013,5%0-113,5%1-013,5%1-113,5%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-1
Cartonașe galbene1-3
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Quilmes - CA Temperley?

S-a jucat luni, 31 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Quilmes - CA Temperley?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat Quilmes - CA Temperley?

Pe Estadio Centenario Ciudad de Quilmes, în Quilmes, Provincia de Buenos Aires, luni, 31 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Quilmes - CA Temperley?

Niciuna clar: cotele erau 5.15 la gazde și 8.00 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Quilmes - CA Temperley?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →