Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

PoloniaPolonia · Cupa

Puszcza Niepolomice - Wisla Plock

Statistici, pont și cote · miercuri, 28 octombrie, ora 18:30

PoloniaCupa · Polonia + Pune pont
Puszcza Niepolomice
VÎVÎÎ
Miercuri18:3028 octombrie
Wisla Plock
ÎVÎVV
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Puszcza Niepolomice 24%Egal 25%Wisla Plock 50%

Statistici Puszcza Niepolomice vs Wisla Plock

Puszcza Niepolomice marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Wisla Plock marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Puszcza Niepolomiceultimele 5Wisla Plock
1,20
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Puszcza Niepolomice și ultimele 5 Wisla Plock, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Puszcza Niepolomice2-0-3

V2-1
Î2-0
V1-3
Î0-1
Î
Wieczysta Krakow - Puszcza Niepolomice02.10.26 · Amicale intercluburi
4-3

Wisla Plock3-0-2

Î
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock25.10.26 · Ekstraklasa
1-0
V
Wisla Plock - Radomiak Radom19.10.26 · Ekstraklasa
1-0
Î
Wieczysta Krakow - Wisla Plock09.10.26 · Ekstraklasa
3-0
V
Wisla Plock - Unia Skierniewice02.10.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Zaglebie Lubin - Wisla Plock20.09.26 · Ekstraklasa
0-2

Ponturi Puszcza Niepolomice - Wisla Plock

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Puszcza Niepolomice - Wisla Plock

1 · Puszcza Niepolomice3.7024% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Wisla Plock1.8050% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.83
X2 1.21
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.62

Analiză și pont Puszcza Niepolomice - Wisla Plock

Miercuri, 28 octombrie, de la 18:30, Wisla Plock joacă pe terenul lui Puszcza Niepolomice, în Cupa (Polonia).

Puszcza Niepolomice vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Wisla Plock are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-5.

Casele o dau favorită pe Wisla Plock, la 1.80, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.74.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Puszcza Niepolomice și 1,6 pentru Wisla Plock. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Puszcza Niepolomice - Wisla Plock

Goluri estimate: 1,19 Puszcza Niepolomice și 1,58 Wisla Plock, total 2,77. 1X2 în model: 29% · 25% · 46%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-19,9%1-29,3%0-27,8%1-07,5%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Puszcza Niepolomice. Puszcza Niepolomice a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start28.10, 18:30
FavorităWisla Plock · 1.80
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Puszcza Niepolomice - Wisla Plock?

Miercuri, 28 octombrie, ora 18:30, ora României.

În ce competiție se joacă Puszcza Niepolomice - Wisla Plock?

În Cupa (Polonia).

Cine e favorită în Puszcza Niepolomice - Wisla Plock?

Wisla Plock, la cota 1.80. Egalul e la 3.60.

Câte goluri se așteaptă în Puszcza Niepolomice - Wisla Plock?

În jur de 2,8, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →