Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

PSV Eindhoven - Villarreal

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
PSV Eindhoven
VEVVE
Final1-3Pauză 0-0
Villarreal
ÎVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
PSV Eindhoven 53%Egal 22%Villarreal 25%

PSV Eindhoven 1-3 Villarreal: statisticile meciului

Meciul s-a terminat PSV Eindhoven 1-3 Villarreal (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui Villarreal, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 73%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 1-3 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 3 cartonașe galbene (0-3).

PSV Eindhovenîn meciVillarreal
2
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici PSV Eindhoven vs Villarreal

PSV Eindhoven marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,4. Villarreal marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. La PSV Eindhoven, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
PSV Eindhovenultimele 5Villarreal
2,20
Puncte / meci
0,80
3,0
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri PSV Eindhoven și ultimele 5 Villarreal, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

PSV Eindhoven3-2-0

V
PSV Eindhoven - Rakow Czestochowa11.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
PSV Eindhoven - Antwerp04.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
PSV Eindhoven - Twente17.05.26 · Eredivisie
5-1
V
Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven10.05.26 · Eredivisie
1-4
E
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven02.05.26 · Eredivisie
2-2

Villarreal1-1-3

Î
Benfica - Villarreal17.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Villarreal - Atletico Madrid24.05.26 · LaLiga
5-1
Î
Rayo Vallecano - Villarreal17.05.26 · LaLiga
2-0
Î
Villarreal - Sevilla13.05.26 · LaLiga
2-3
E
Mallorca - Villarreal10.05.26 · LaLiga
1-1

Ponturi PSV Eindhoven - Villarreal

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · PSV Eindhoven1.7653% fără marjă
X · Egal4.2522% fără marjă
2 · Villarreal3.7025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.95
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.07
Sub 2.5 3.30
Peste 2.5 1.29

Ambele marchează

GG Da 1.32
GG Nu 3.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.90
Pauză peste 1.5 1.82

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

PSV Eindhoven - Villarreal s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

PSV Eindhoven n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 15 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Villarreal are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-9.

Casele o dau favorită pe PSV Eindhoven, la 1.76, cu egalul la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.29, iar GG la 1.32.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,3 pentru PSV Eindhoven și 1,5 pentru Villarreal. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie PSV Eindhoven are 56% în model, iar 1.76 e aproape de cota corectă (1.79). Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.29, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 70%. Cota de 1.32 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități PSV Eindhoven - Villarreal

Goluri estimate: 2,31 PSV Eindhoven și 1,50 Villarreal, total 3,81. 1X2 în model: 56% · 20% · 24%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
20%3
20%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

2-18,9%1-17,7%3-16,8%2-26,6%2-05,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Villarreal. Villarreal a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-0
Cornere2-2
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startPSV Eindhoven · 1.76
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat PSV Eindhoven - Villarreal?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat PSV Eindhoven - Villarreal?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat PSV Eindhoven - Villarreal?

Pe Stadionul Philips, în Eindhoven, sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în PSV Eindhoven - Villarreal?

PSV Eindhoven pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în PSV Eindhoven - Villarreal?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →