Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

PSV Eindhoven - FC Eindhoven

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
PSV Eindhoven
ÎVEVV
Final3-0Pauză 2-0
FC Eindhoven
EEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
PSV Eindhoven 65%Egal 18%FC Eindhoven 17%

PSV Eindhoven 3-0 FC Eindhoven: statisticile meciului

Meciul s-a terminat PSV Eindhoven 3-0 FC Eindhoven (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui PSV Eindhoven, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG n-a ieșit (NG avea 31%). Scorul exact 3-0 avea 4,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 1 cartonașe galbene (1-0).

PSV Eindhovenîn meciFC Eindhoven
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici PSV Eindhoven vs FC Eindhoven

PSV Eindhoven marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. FC Eindhoven marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. La PSV Eindhoven, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
PSV Eindhovenultimele 5FC Eindhoven
2,00
Puncte / meci
1,80
2,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri PSV Eindhoven și ultimele 5 FC Eindhoven, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

PSV Eindhoven3-1-1

Î
PSV Eindhoven - Villarreal25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
PSV Eindhoven - Rakow Czestochowa11.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
PSV Eindhoven - Antwerp04.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
PSV Eindhoven - Twente17.05.26 · Eredivisie
5-1
V
Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven10.05.26 · Eredivisie
1-4

FC Eindhoven2-3-0

E
FC Eindhoven - Den Bosch18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Willem II Tilburg - FC Eindhoven11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
NAC Breda - FC Eindhoven08.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
De Treffers - FC Eindhoven04.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
FC Eindhoven - VV UNA30.06.26 · Amicale intercluburi
3-1

Întâlniri directe PSV Eindhoven - FC Eindhoven

PSV Eindhoven 2Egal 0FC Eindhoven 0
V
PSV Eindhoven - FC Eindhoven30.07.2025 · pauză 3-2
3-2
V
PSV Eindhoven - FC Eindhoven24.07.2024 · pauză 1-1
3-2

V/E/Î din perspectiva PSV Eindhoven. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi PSV Eindhoven - FC Eindhoven

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · PSV Eindhoven1.4165% fără marjă
X · Egal5.2018% fără marjă
2 · FC Eindhoven5.4517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.72
12 1.12

Goluri

Sub 2.5 4.00
Peste 2.5 1.20

Ambele marchează

GG Da 1.35
GG Nu 2.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.12
Pauză peste 1.5 1.64

Cornere

Sub 9.5 1.95
Peste 9.5 1.76

Analiza de dinainte de meci

PSV Eindhoven - FC Eindhoven s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, PSV Eindhoven are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 14-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. FC Eindhoven n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 4.

În ultimele 2 întâlniri directe, PSV Eindhoven a câștigat de 2 ori, FC Eindhoven niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: PSV Eindhoven - FC Eindhoven 3-2, pe 30 iulie 2025.

PSV Eindhoven pleacă favorită, la cota 1.41. Egalul e la 5.20, iar FC Eindhoven la 5.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.20, iar GG la 1.35.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru PSV Eindhoven și 1,5 pentru FC Eindhoven. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 55% la victorie, față de 65%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie PSV Eindhoven are 55% în model, dar la 1.41 plătește sub cota corectă de 1.82. Peste 2.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.20, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități PSV Eindhoven - FC Eindhoven

Goluri estimate: 2,25 PSV Eindhoven și 1,48 FC Eindhoven, total 3,73. 1X2 în model: 55% · 20% · 25%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

2-19,0%1-18,0%3-16,7%2-26,7%2-06,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: PSV Eindhoven. PSV Eindhoven a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 4,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startPSV Eindhoven · 1.41
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat PSV Eindhoven - FC Eindhoven?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat PSV Eindhoven - FC Eindhoven?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat PSV Eindhoven - FC Eindhoven?

Pe Stadionul Philips, în Eindhoven, marți, 28 iulie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în PSV Eindhoven - FC Eindhoven?

PSV Eindhoven pleca favorită, la cota 1.41. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în PSV Eindhoven - FC Eindhoven?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →