Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

EgiptEgipt · Divizia 2 A

Proxy SC - Tersana

Statistici și rezultat final · vineri, 4 septembrie

EgiptDivizia 2 A · Egipt Final
Proxy SC
ÎVVEV
Final2-0Pauză 1-0
Tersana
EEEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Proxy SC 29%Egal 35%Tersana 36%

Proxy SC 2-0 Tersana: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Proxy SC 2-0 Tersana (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Proxy SC, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 60%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 2-0 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Proxy SCîn meciTersana
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Proxy SC vs Tersana

Proxy SC marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Tersana marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Proxy SC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Proxy SC 1, egal 3, Tersana 0.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Proxy SCultimele 5Tersana
2,00
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Proxy SC și ultimele 5 Tersana, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Proxy SC3-1-1

Î
Kahraba Ismailia - Proxy SC27.08.26 · Divizia 2 A
3-0
V
El Daklyeh - Proxy SC14.05.26 · Divizia 2 A
0-1
V
Proxy SC - El Qanah07.05.26 · Divizia 2 A
2-1
E
FC Masar - Proxy SC30.04.26 · Divizia 2 A
2-2
V
Proxy SC - El Sekka El Hadid23.04.26 · Divizia 2 A
4-1

Tersana1-4-0

E
Tersana - La Viena FC27.08.26 · Divizia 2 A
0-0
E
El Entag El Harby - Tersana14.05.26 · Divizia 2 A
1-1
E
Tersana - Abo Qair Semads07.05.26 · Divizia 2 A
0-0
E
Tanta - Tersana30.04.26 · Divizia 2 A
2-2
V
Tersana - Asyut Petroleum23.04.26 · Divizia 2 A
3-1

Întâlniri directe Proxy SC - Tersana

Proxy SC 1Egal 3Tersana 0
E
Tersana - Proxy SC26.02.2026
3-3
E
Proxy SC - Tersana02.10.2025
1-1
V
Tersana - Proxy SC21.04.2025
1-2
E
Proxy SC - Tersana12.12.2024
0-0

V/E/Î din perspectiva Proxy SC. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Proxy SC - Tersana

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Proxy SC3.1029% fără marjă
X · Egal2.5735% fără marjă
2 · Tersana2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.29
12 1.42

Goluri

Peste 1.5 1.62
Sub 2.5 1.31
Peste 2.5 2.92

Ambele marchează

GG Da 2.27
GG Nu 1.56

Analiza de dinainte de meci

Proxy SC - Tersana s-a jucat vineri, 4 septembrie, în Divizia 2 A (Egipt). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Proxy SC are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Tersana n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: o victorie și patru egaluri. A marcat 6 goluri și a primit 4.

În ultimele 4 întâlniri directe, Proxy SC a câștigat o dată, Tersana niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Ultima: Tersana - Proxy SC 3-3, pe 26 februarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 3.10 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 2.57 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.92, iar GG la 2.27.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Proxy SC și 1,2 pentru Tersana. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Proxy SC are 34%, Tersana 37%. Sub 2.5 goluri: 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.31, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Proxy SC - Tersana

Goluri estimate: 1,11 Proxy SC și 1,17 Tersana, total 2,28. 1X2 în model: 34% · 29% · 37%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-113,3%0-112,0%1-011,4%0-010,2%1-27,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startTersana · 2.52
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Proxy SC - Tersana?

S-a jucat vineri, 4 septembrie, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Proxy SC - Tersana?

În Divizia 2 A (Egipt).

Cine era favorită în Proxy SC - Tersana?

Niciuna clar: cotele erau 3.10 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Proxy SC - Tersana?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Divizia 2 A

Toată liga →