Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

CehiaCehia · Cupa

Prepere - Velke Hamry

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

CehiaCupa · Cehia Final
Prepere
VVVVV
Final3-0Pauză 2-0
Velke Hamry
ÎÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Prepere 36%Egal 24%Velke Hamry 39%

Prepere 3-0 Velke Hamry: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Prepere 3-0 Velke Hamry (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Prepere, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 3-0 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Prepere vs Velke Hamry

Prepere marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,6. Velke Hamry marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,2. La Prepere, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Prepere 1, egal 0, Velke Hamry 2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Prepereultimele 5Velke Hamry
3,00
Puncte / meci
0,20
2,8
Goluri marcate / meci
0,4
0,6
Goluri primite / meci
2,2
5
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Prepere și ultimele 5 Velke Hamry, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Prepere5-0-0

V
Prepere - Velke Hamry01.08.26 · Cupa
3-0
V
Dobrovice - Prepere13.06.26 · Divize C
0-1
V
Prepere - Zenit Caslav06.06.26 · Divize C
4-1
V
Nachod - Prepere30.05.26 · Divize C
1-2
V
Prepere - Trutnov23.05.26 · Divize C
4-1

Velke Hamry0-1-4

Î
Prepere - Velke Hamry01.08.26 · Cupa
3-0
Î
Sokol Brozany - Velke Hamry06.06.26 · 3. CFL
1-0
E
Velke Hamry - SK Zapy30.05.26 · 3. CFL
1-1
Î
Pardubice B - Velke Hamry24.05.26 · 3. CFL
4-1
Î
Velke Hamry - Bentky nad Jizerou20.05.26 · 3. CFL
0-2

Întâlniri directe Prepere - Velke Hamry

Prepere 1Egal 0Velke Hamry 2
V
Prepere - Velke Hamry01.08.2026 · pauză 2-0
3-0
Î
Velke Hamry - Prepere03.05.2025
2-1
Î
Prepere - Velke Hamry05.10.2024 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Prepere. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Prepere - Velke Hamry

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Prepere2.4736% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Velke Hamry2.3039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.85
X2 1.23
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.57
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Analiza de dinainte de meci

Prepere - Velke Hamry s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cupa (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Prepere n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 14 goluri și a primit 3. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Velke Hamry n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-11.

În ultimele 3 întâlniri directe, Prepere a câștigat o dată, Velke Hamry de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Prepere - Velke Hamry 3-0, pe 1 august 2026.

La case, diferența e mică: Prepere are cota 2.47, Velke Hamry 2.30. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Prepere și 1,1 pentru Velke Hamry. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 60% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Prepere: 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Casele dau 2.47, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.41 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, dar la 1.46 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Prepere - Velke Hamry

Goluri estimate: 2,07 Prepere și 1,10 Velke Hamry, total 3,17. 1X2 în model: 60% · 21% · 19%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%1-19,6%2-09,0%1-08,7%3-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Velke Hamry. Velke Hamry a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Velke Hamry. Velke Hamry a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Favorită la startVelke Hamry · 2.30
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Prepere - Velke Hamry?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Prepere - Velke Hamry?

În Cupa (Cehia).

Cine era favorită în Prepere - Velke Hamry?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Prepere - Velke Hamry?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →