Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga lubelska

Powislak Konskowola - Orleta Lukow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 26 septembrie

4. Liga lubelska Final
Final9-1Pauză 3-1
Orleta Lukow
ÎVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Powislak Konskowola 69%Egal 16%Orleta Lukow 15%

Powislak Konskowola 9-1 Orleta Lukow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Powislak Konskowola 9-1 Orleta Lukow (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 68% pentru victoria lui Powislak Konskowola, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 10 goluri, față de 4,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 85%), iar GG a ieșit (76%). Scorul exact 9-1 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Powislak Konskowola vs Orleta Lukow

Powislak Konskowola marchează 3,4 goluri pe meci și primește 2,2. Orleta Lukow marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,8. La Powislak Konskowola, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,7goluri estimate
85%peste 2,5 goluri
76%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Powislak Konskowolaultimele 5Orleta Lukow
2,20
Puncte / meci
0,60
3,4
Goluri marcate / meci
1,0
2,2
Goluri primite / meci
2,8
3
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Powislak Konskowola și ultimele 5 Orleta Lukow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Powislak Konskowola3-2-0

V
Bug Hanna - donotuse19.09.26 · 4. Liga lubelska
1-2
V
donotuse - Tomasovia12.09.26 · 4. Liga lubelska
3-1
V
Tur Milejów - donotuse06.09.26 · 4. Liga lubelska
3-6
E
donotuse - Swidniczanka30.08.26 · 4. Liga lubelska
2-2
E
Janowianka Janow Lubelski - donotuse22.08.26 · 4. Liga lubelska
4-4

Orleta Lukow1-0-4

Î
Orlęta Łuków - Orleta Radzyn Podlaski19.09.26 · 4. Liga lubelska
0-2
V
Victoria Łukowa/Chmielek - Orlęta Łuków12.09.26 · 4. Liga lubelska
1-2
Î
Orlęta Łuków - Granit Bychawa06.09.26 · 4. Liga lubelska
1-2
Î
Avia Świdnik II - Orlęta Łuków29.08.26 · 4. Liga lubelska
6-0
Î
Bug Hanna - Orlęta Łuków22.08.26 · 4. Liga lubelska
3-2

Ponturi Powislak Konskowola - Orleta Lukow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Powislak Konskowola1.3069% fără marjă
X · Egal5.7016% fără marjă
2 · Orleta Lukow6.0015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.07
X2 2.92
12 1.07

Analiza de dinainte de meci

Powislak Konskowola - Orleta Lukow s-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, în 4. Liga lubelska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Powislak Konskowola n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 17 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Orleta Lukow are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Powislak Konskowola, la 1.30, cu egalul la 5.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 3,1 pentru Powislak Konskowola și 1,6 pentru Orleta Lukow. Scorul cel mai probabil e 3-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Powislak Konskowola are 68% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 85% în model, adică o cotă corectă de 1.18. Ambele marchează (GG): 76% în model, adică o cotă corectă de 1.32. Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Powislak Konskowola - Orleta Lukow

Goluri estimate: 3,10 Powislak Konskowola și 1,60 Orleta Lukow, total 4,70. 1X2 în model: 68% · 15% · 17%. Peste 2,5: 85% (cotă corectă 1.18). GG: 76% (cotă corectă 1.32). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
10%2
16%3
18%4
51%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 15% · peste 2,5: 85% (verde).

Scoruri probabile

3-17,2%2-17,0%3-25,8%2-25,6%4-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Powislak Konskowola. Powislak Konskowola a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Orleta Lukow. Orleta Lukow a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final9-1
Pauză3-1
Favorită la startPowislak Konskowola · 1.30
Goluri estimate~4,7
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Powislak Konskowola - Orleta Lukow?

S-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 9-1.

În ce competiție s-a jucat Powislak Konskowola - Orleta Lukow?

În 4. Liga lubelska.

Cine era favorită în Powislak Konskowola - Orleta Lukow?

Powislak Konskowola pleca favorită, la cota 1.30. Meciul s-a terminat 9-1.

Câte goluri s-au marcat în Powislak Konskowola - Orleta Lukow?

10 goluri, scor final 9-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,7.